Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Loki85

  1. Loki85

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Još jedan dokaz da je Željku mnogo stalo do Alekse :D
  2. Loki85

    Kup Radivoj Korać 2024

    Samo jedna poruka ovima što se nameračili na kapitena: Vratiće se Panter, jebaće vam mater!
  3. Loki85

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Jebeš mi sve, al ja pročitah onaj tekst na španskom i razumeh ga, a nikad španski nisam učio... Ne izgleda mi realno, a i mislim da ne bi trebali time da se opterećujemo, ima ko o tome da misli
  4. Loki85

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    "Šta, šta?"
  5. Loki85

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ufffffff... BRAVO BREEEEEE!!!!! Mnogo mi je drago zbog momaka, vidi se koliko im znači, a najviše mi je drago zbog Trife i Ogija... Neviđena govna su izasrana na njih, čak i na ovom forumu, koji btw smatram jedinim relevantnim sredstvom informisanja, pa me još i više pogađa kad ih ovde...
  6. Loki85

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Samo jedna poruka pred večerašnju utakmicu:
  7. Loki85

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Čestitke momcima i stručnom štabu na pobedi, rutinskoj. Utiske o poslednjoj četrvtini čuvajte za četvrtak oko 22h.
  8. Loki85

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Iskreno teško mi je pao poraz, onaj osećaj kad ih stižeš i ne preokreneš kao da znaš posle tri, četiri propuštrne prilike da nećeš ni uspeti... Pegla Virtus jaku odbranu, međutim meni oni nisu gadni kao Valensija npr... Primer Belineli, nisam video apsolutno ništa da bih mu zamerio. Sa naše...
  9. Loki85

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Bravo momci, vraćamo se sa rudarskom pobedom protiv govnarske valensije, retko odvratnog tima, i sa malo većim samopouzdanjem mlađeg dela našeg rostera. Moram Tristana da pohvalim, ne toliko zbog učinka (koji nije bio loš, uprkos pojedinim velikim greškama) nego zbog reakcije, zamerao sam mu na...
  10. Loki85

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Bravoooo breeee, zatvaraj, lomi, kidaj!!!!!!! !! Brz oporavak Aleksi!
  11. Loki85

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja dva sata kasnije
  12. Loki85

    KK Partizan - transferi

    Dobrodošao Bruno, i da pokidaš
  13. Loki85

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Uf, čestitke momcima, i svaka čast svim igračima, ali ovo je Željkova pobeda 1/1. Postavka, naštelovana glava, minijature, odbrana kad je kako koja ciganska ekipa na parketu, izmene, naši napadi... Pojeo je protivničkog trenera, kao šahovski velemajstor protiv mene da je igrao... Bravo!
  14. Loki85

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    I a u kurac sve, ajd' nek ova bude ta pobeda...
  15. Loki85

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Bravo momci, lepo otvorena sezona, raduje igra Danila i Tristana, Tristan mora ovako i još bolje u Aba Ligi, da bi se nadao minutima u Euroligi, Danilo će imati minuta i u Euroligi, na njemu je da ih iskoristi. Idemo dalje, sledeći je ponos Izraela, možemo mi to.
Top