Недавни садржај од Luka-70-

1. Luka-70-

FK Partizan 2020/21

Znam da cemo od starta krenuti jako i u meso. Prvo zato sto smo to mi i ne umemo drugacije, a onda i zato sto igramo protiv devojcica sa druge strane, koje igraju prijateljske utakmice citave sezone. U vezi sa tim, treba biti veoma oprezan da ne popijemo kartone na samom pocetku. Tu ce odmah...
  2. Luka-70-

Uprava i marketing

Ne mislim mnogo toga dobrog o Vuleticu iz svakojakih razloga, ali u ovom trenutku je protiv pickoustog i Sns-a, tako da ima moju podrsku. Uprkos tome sto se sada sukobio sa Snsom iz nuzde, zato sto je postao ugrozen, dok je ranije cutao kao picka. Dokle god su ljudi protiv ovog rezima, ne...
  3. Luka-70-

FK Partizan 2020/21

Uprava napolje ili nista :D
  4. Luka-70-

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Ovo konstantno menjanje stranaca, jedino za cilj moze da ima uvecanje duga. Onda ce posledica dodatnog zaduzenja biti postojanje kluba samo u formi fikusa. Znaci, nas zadatak ce biti da pruzimo fer i postenu borbu ciganima, ali da se ne oznoje previse. Vlast se ne dira, naravno, zahvalni smo sto...
  5. Luka-70-

Uprava i marketing

Zbog cega Grobari gotive debelog profesora koji bludnici sa studentima, nije mi jasno? Zbog saopstenja na latinskom? U trojcu VVV su svi govna, neko vece, neko manje, ali su i daljr govna i nek se teraju u tri picke lepe materine od Partizana...
  6. Luka-70-

7DAYS EuroCup 2020/21

Mozda si u pravu, ali kada je rec o voljnom momentu profesionalnog sportiste od 25 godina (koji ne postoji), ipak mislim da je krivica na samom igracu. Jer, ko je mogao da ocekuje da mladic u punoj snazi moze da izgleda kao uplasena starija gospodja :D
  7. Luka-70-

7DAYS EuroCup 2020/21

Jeste kada je rec o igrackim kvalitetima, ali ne i o voljnom momentu. Zagorcu puca ona stvar. Kada vidis onaj pogled izgubljen u daljini, ruke konsantno rasirene od nemoci, idiotski faulovi, pa moras da popizdis. Pa mi smo na fizickom po snegu igrali fudbal, 10 na 10, jbt. Kada hoces nekom da...
  8. Luka-70-

7DAYS EuroCup 2020/21

Zagorac deluje kao dobar momak, ali je malodušno biće. Džaba sve. Još se on deklariše kao Grobar, što bi značilo da mora da ima još pet puta veći motiv, ali kurac. Kako ga nije sramota od Novice, nije mi jasno.
  9. Luka-70-

FK Partizan 2020/21

Samo da nisu "nasa deca". Ti nam se po pravilu useru u zivot.
  10. Luka-70-

FK Partizan 2020/21

Mondo je nekada stvarno odudarao od ostalih kvazi novina i tabloida, ali sada je u rangu kurira. Vise nemas ni gde da se informises. Ostao nam je samo brat Vlad :D.
  11. Luka-70-

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Dolazak nekolicine pojacanja tek nakon sto smo ispali iz Evrope i vec dobrano zaostajrmo za ciganima, je samo jos jedan odlican pokazatelj koliko je ova uprava saboterska i koliko im puca ona stvar za Partizan. Nemojmo da se lozimo kako mi sad nesto napadamo, da su pacovi iz rupe najebali i...
  12. Luka-70-

FK Partizan 2020/21

Toliko se neke bede i negativne energije nadvilo nad nasim sportskim drustvom da je to tesko opisati. Cega god se dohvatis je crno. Finanijska situacija, mladje kategorije, uprava, navijaci, dugorocni planovi, evropska ili domaca takmcenja, bilo kakva perspektiva... Sve je neizrecivo jadno. A...
  13. Luka-70-

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Dok boris se Za pobede i titule Srbija se trese, odjekuje pesma Partizane, volim te!!! Idemo dalje!
  14. Luka-70-

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Dobismo ove kurce cije ni ime nisam uspeo da zapamtim. Prosli smo dalje i to je jedino bitno. Druge stvari ne bih komentarisao.
  15. Luka-70-

Uprava i marketing

Samo da padne SNS, lako cemo za ostalo.