Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

majonez - најновије активности

  • majonez
    majonez је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Ne znam dal je za ovde ovaj moj post.Kome jos uvek nije jasno sta se desava sa nama...jel ste culi snimak razgovora "pomozi" "ja im...
  • majonez
    majonez reacted to ulaz "O"'s post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Dosta vise o jebenom penalu!
  • majonez
    majonez reacted to Prljavi's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Sad je jasno koliki je faul prodaja Belića. Pucali smo sebi u noge.
  • majonez
    majonez reacted to Zlatiborpfc's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    U normalnoj ligi i normalnoj državi normalan je kiks s vremena na vreme. U ovom šupku to ne važi. Ne nervirajte se ljudi, prošetajte se...
  • majonez
    majonez reacted to Vuk23's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Čovek sa trenerskim poslom nema pojma. A nije da mu nisu doveli pojačanja. Gde je Kanute? Ako su prodali Belića i Ilića. Ostavka.
  • majonez
    majonez reacted to Gabriel_Batistuta's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Jesu nas opet pokrali??? Sramota na šta ličimo, 5 komada su mogli da nam strpaju... Nordjeland u najavi na leto opet. Ko voli ovo da...
  • majonez
    majonez reacted to PARTIZAN INSTITUCIJA's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Svi znaju da volim Duljaja i da sam mu zahvalan za svu borbu i sav rad, ali ovo je sramno. Cinjenica je da je Duljaj operisan od bilo...
  • majonez
    majonez је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Ajde vi mudraci tj.cistunci sto bulaznite da nije bio penal pa ajde i da nije.Sta mislite da je obrnuta situacija i ciganima ovo ne sude...
  • majonez
    majonez reacted to Grobar92's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Na stranu da li je bio penal, meni je čudno kako se neki ovde ubijaju da dokazu da penala nije bilo. Samo jedno pitanje za vas, koji je...
  • majonez
    majonez је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Cist penal i tacka.Ko drugcije misli nek je govna!
  • majonez
    majonez reacted to Oplenac's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ne treba da spinuju ciganski mediji, evo spina i na forumu navijaca Partizana kolko hoces. sns/realni grobari (sve nam diraj ali vucka...
  • majonez
    majonez reacted to El Patron's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Jedan poseban pozdrav za sve sektaske grobare: napusite se kurca!!!
  • majonez
    majonez reacted to zubac's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Nama napredak igra presing na nasem stadionu, toliko o ovoj utakmici.
  • majonez
    majonez reacted to milance032's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Proklet klub. Vrzino kolo zvano Super Liga. Ovo je bez Saldanje ipak bilo nemoguće dobiti. Prevelik fokus na sudije. Prevelik. Natrpaj...
  • majonez
    majonez reacted to Nisi's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Kad covek vidi stranca da pokusava da prevari na ovaj nacin jasno mu je da to radi po instrukcijama iz kluba.
Top