Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од majonez

  1. majonez

    FK Partizan 2023/24

    Jebi ga jeffmantas takva su vremena.Sa ciganima posteno nema.
  2. majonez

    FK Partizan 2023/24

    Nesto se prisecam da smo mi imali projekat novog stadiona jos 2005 godine,da je kostao oko 50 mil.evra i da je djilas sve stopirao.Tako da oskar je bezocan a djilas isto kvaran al perfidan.
  3. majonez

    FK Partizan 2023/24

    Na zalost,imaju cigani ovakve bisere i u opoziciji,tipa terzica,vesica itd.90% cigana opozicionara koji navodno mrze oskara, smatra da je sve ok u njihovom klubu i da nas treba gaziti ko sto oskar cini.Jedino u tom kasapljenju su mu privrzeni,.Oni su azdaja sa 99 glava.Oni su orci - vodje...
  4. majonez

    FK Partizan 2023/24

    Evo na ciganskoj areni gost stevanovic.Ja tamo ne bi iso nikad!
  5. majonez

    FK Partizan 2023/24

    Ima li kraja ovoj agoniji!?
  6. majonez

    FK Partizan 2023/24

    Sa ovim majicama ce bas ciganima da nakrivimo kurac!Kreativnost 0 bodova!Sta se postize sto rekose kolege sa foruma-nista!A ovi sto se busaju u grudi da se "treba boriti" itd.ne bih da vas nazovem glupima ali vidite li vi sta se desava.A za Gorana Tomica imam poruku:eh,da mi je tvoj mozak...
  7. majonez

    FK Partizan 2023/24

    Ja bih kad sudijski peder oznaci pocetak utakmice igrao ragbi.Znaci lopta rukom da ide i onda sut.A kad oni imaju loptu svi na tog jadu obarati ih ko kegle.Kad dobijemo 5, 6 crvena igra se prekida.
  8. majonez

    FK Partizan 2023/24

    Evo ja da probam:ciganin!dupeuvlakac,avavkova pudlica...
  9. majonez

    FK Partizan 2023/24

    Nemoj nikad vise da se pominje termin "dete Partizana" bas ti su iskazali najvecu bol u preponama.Vise je dao sebe Natko,DIARA,Moreira ,Kleo,Zuka...Da Natko dize glas a nase dete Nadj cestita ciganima.Sta cestitas bog te mazo!??
  10. majonez

    FK Partizan 2023/24

    Sto se mene tice derbija vise nema!Za kup me zabole,drugorazredno takmicenje!Za mene ce najveca titula biti kad oteramo celu upravu,prekinemo da "kombinacije" koje nisu igrale ni u tim malim klubovima budu kod nas starteri(kovacevic) i da konacno postanemo zdrav klub ociscen od lopuza!
  11. majonez

    FK Partizan 2023/24

    Jebem li ciganima sve!Sta su nama radili da im se vrati stostruko!Evo Drulovica prica ne pominje penal tj faul!Imamo i mi rupe ali nismo zasluzili poraz!
  12. majonez

    FK Partizan 2023/24

    Bravo Arandjele...odbrana nikad gora!Spasio si nas Golmane eee!Sto volim ovakav kraj!
  13. majonez

    FK Partizan 2023/24

    Gosn av roni krokodilske suze nad nasom sudbom kletom!Kaze nas dug preko 50 mil.a ciganski mnogo manji!?Ajde!?Dozvolili smo, kaze jos, da udju u klub da nam pomognu.Meni ovo lici na konacan obracun.
  14. majonez

    FK Partizan 2023/24

    Ne znam dal je za ovde ovaj moj post.Kome jos uvek nije jasno sta se desava sa nama...jel ste culi snimak razgovora "pomozi" "ja im pomazem na 100 drugih nacina" "glavni sef" . I mi posle kritikujemo igrace...pa oni su sampioni sveta sa kim i cime se bore.
  15. majonez

    FK Partizan 2023/24

    Ajde vi mudraci tj.cistunci sto bulaznite da nije bio penal pa ajde i da nije.Sta mislite da je obrnuta situacija i ciganima ovo ne sude kao sad nama!?Jel to moze da se desi u ovakvoj zemlji?Pa oni bi pojeli onog dramosera od sudije.Ne bi sudio nikad vise.
Top