MAK - најновије активности

• MAK
    MAK reacted to Dr Mo's post in the thread FK Partizan 2020/21 with Like Like.
    Zbog tog faula sam ja razbio daljinski o zid, Sadik bi izašao jedan na jedan s golmanom i poslednji igrač odbrane je napravio faul. Da...
  • MAK
    MAK reacted to PFChampion's post in the thread FK Partizan 2020/21 with Like Like.
    Са Станојевићевим манама и врлинама смо остварили рекордан низ у првенству али смо фејловали у свему осталом. Са Савиним манама и...
  • MAK
    MAK reacted to Matke22's post in the thread FK Partizan 2020/21 with Like Like.
    Pa ogromna je razlika između 0 i broja 10, složićeš se. Naša igra u domaćoj ligi je neka mršava 8, što je i više nego dovoljno za...
  • MAK
    MAK reacted to ZatucaniZapadnjak's post in the thread FK Partizan 2020/21 with Like Like.
    Zanimljivo je gledati kakav će biti prelazni rok kod Stanoja koji sledi. Taj prvi je bio takav da smo izvukli Savića za samo 300...
  • MAK
    MAK reacted to Matke22's post in the thread FK Partizan 2020/21 with Like Like.
    Nije tačno da se ne da prigovoriti na Stanojevića ako je to nešto oko same igre. I Savo je imao najveću podršku (i nas navijača i...
  • MAK
    MAK reacted to Dzo's post in the thread FK Partizan 2020/21 with Like Like.
    Тренер никад не треба да коментарише суђење, он је одговоран само за оно што екипа на терену пружи. За статус клуба и однос савеза...
  • MAK
    MAK reacted to Kiza Srbija's post in the thread FK Partizan 2020/21 with Like Like.
    Da Za pocetak ajde da igramo fudbal Da nije usao suma (koji gle cuda je izgleda visak u ovoj ekipi) mi sansu ne bi napravili u drugom...
  • MAK
    MAK reacted to garbaN's post in the thread FK Partizan 2020/21 with Like Like.
    Ja nešto kapiram da roditelje i Partizan ne možeš da izabereš.. il' se rodiš crno beo, il' nemaš to u sebi, pa završiš kao klošar i...
  • MAK
    MAK reacted to Kiza Srbija's post in the thread FK Partizan 2020/21 with Like Like.
    Mi nismo zasluzili da se plasiramo u evropu Prosle godine smo se provukli onim skokom miletica, jesmo igrali evropu - jesmo Jel otisao...
  • MAK
    MAK reacted to Kazimir's post in the thread FK Partizan 2020/21 with Like Like.
    Iskreno Katai je mnogo bolji igrač Markovića bez obzira na karijeru da se ne lažemo, nije to do fizičke spreme prosto je bolji iako je...
  • MAK
    MAK reacted to kontraAV's post in the thread FK Partizan 2020/21 with Like Like.
    U pravu si definitivno za sve navedeno. Pa, upravo kad se tvoje razmisljanje dovede u kontekst moje priče dolazimo do samo jednog...
  • MAK
    MAK reacted to kontraAV's post in the thread FK Partizan 2020/21 with Like Like.
    Nemamo mi novca za bilo kakve ambicije o tituli. Prosto to je realnost, sa ovom ili nekom novom upravom. Stanojević je sigurno trenutno...
  • MAK
    MAK је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2020/21.
    Zatucani zapadnjak- sa uzivanjem sam procitao svaku tvoju rec. Sve potpisujem
  • MAK
    MAK reacted to ZatucaniZapadnjak's post in the thread FK Partizan 2020/21 with Like Like.
    Čisto sportski ću sve ovo da pokušam da analiziram, dan posle. pre svega da odgovorim @Goran Tomić nakon jučerašnjeg meča, Stanojev...
  • MAK
    Ne treba preterivati Ovaj niz pobeda u prvenstvu za nas je nezamisliv zadnjih sezona nismo bre mogli da vezemo tri pobede kuci malo malo...