Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од MAK

  1. MAK

    Partizan - Voždovac 1:1 pen. 4-3 igrač utakmice

    Samo Jovanović. Ostali: Sedi,kec!
  2. MAK

    Partizan - Novi Pazar 2:0 igrač utakmice

    Ljajić i Soumah su održali pokaznu vežbu kako sakriti loptu. Po izgubljenoj lopti treba nam 5 do 8 minuta da istu povratimo. Kod ozbiljnih klubova to se meri sekundama. Glas samo strelcima koji sem gola nisu nešto specijalno pokazali. Ipak,bar jedna gde nisu bile potrebne šarene pilule
  3. MAK

    FK Partizan 2023/24

    Sve,sve, i sudije i fss i pizdousti i svinja gmazura i loši tereni i kasne plate i povrede i mali roster i............ ali brate igraaaaa H O R O R Voždovac?????????????Alo,ima li koga pozadi??????? Ima li nekoga napred????? Igra pressing Voždovac????????? Ne znamo gde bijemo...
  4. MAK

    KK Studentski centar - KK Partizan igrač utakmice

    Mateuš i Smit zbog odbrane Balša napad
  5. MAK

    FK Partizan 2023/24

    Predivno!! Nepatvorena haiku poezija Samo stvaraj Kentucky
  6. MAK

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Jeste,druže Grbić-pomešao sam ih. Princip je isti ( sve su ostalo nijanse)
  7. MAK

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    I kod nas su ga sklanjali kad je na desnu nogu obuvao levu kopačku.(Prc smrdljivoj usni) Ko ne veruje nek pita Svinjuru.
  8. MAK

    Партизан 3:1, Железничар, играч утакмице

    Baždar Owusu Treći: eci,peci,pec- nek bude primarijus dr.Tatko
  9. MAK

    FK Partizan 2023/24

    Odličan 5 - napad Sedi,traljavo- odbrana Crni Stojkoviću,Filipović je za tebe Roberto Karlos. Pa pretrčali su ga 20 puta jebote Ajde sad oštrenje stojka za musavu cigančicu. Owusu uz Baždara doktorski
  10. MAK

    FK Partizan 2023/24

    Ajde danas da izvršimo gnusni napad na državu i svekoliko srpstvo na čelu sa preCednikom i strpamo šest komada ovoj gromadi od konduktera i mašinovođa
  11. MAK

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    ŽELJKO OBRADOVIĆ THE GREAT Bože,koja kzš!!!!!! Srce mi je puno Plače mi se od sreće jbga
  12. MAK

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Bravo heroji Bravo doktori Včč pederčiću
  13. MAK

    Радник Сурдулица 1:2 Партизан, играч утакмице

    Za mene Baždar Kalulu Kovačević
  14. MAK

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Potpisujte ne može da škodi https://www.peticije.online/peticija_da_eljko_obradovi_dobije_ugovor_na_10_godina_u_kk_partizan
  15. MAK

    Партизан - ИМТ 5:2, играч утакмице

    Ostade mi Kastiljo kao četvrti jbga
Top