Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • Pa taj 6ti nije los datum, ono gledamo KK Partizan, i onda posle slavimo :D
    Nisam, nisam mogao da dodjem imao sam neke hitne obaveze da odradim, bio sam na olimpijakosu! Vazno da si ti bio pa nismo izgubili :) Nesto Darko spominjao da se okupimo nas par 6og kad igra Partizan u Pioniru i da se zezamo svi da ostanemo u Bg
    ma da uzmemo nas 6-7 imam ja neki server nijje nikad pun, pa mozemo da se ubacimo cisto da se zezamo
    Pa sad neznam dal je namerno ali im ga zavuce samo tako. Sasa Popovic pustio tu pesmu u nekoj emisiji gde gledaoci pogadjaju koja je pesma i jedna zena se javi i pogodi odmah. Sta ce, cula zena za Klea pa ajd da se javi.
    Da ,ronnins Kragujevac,ali kao što si rek`o ,biæe i par naših kod njih(stvarno ne znam koje su u pitanju).Pozdrav ,i da dobijemo sutra!:ziveli
    Jbg, nisam imao net neko vreme i zbog toga nisam mogao da tipujem, i samim tim sam izgubio sanse za prolaz! Ali odigrao sam sad, nemas problema...:wink:
    Jesi lud? pa imamo jos bolju, nekoliko tacnije...ali se kvalitet namerno smanjuje kada se kaci na jutub
    ne, ima 200kg, noge krive, sise nema, bulja-nikakva, celulit, salo, godine! Videces uostalom :D
    samo se ti nadaj, cuvao bi ja nju od vas :D videcu sa njom pa cemo da banemo na neku tekmu do nove godine zajedno!
    xaxaxa, lako ja nju uguram tu napred, al se bojim otpozadi da neko ne zaskoci :D
    ne znam, ako je vodim dovescu je da se pozdravimo pa posle ona i ja sami idemo na mirnije mesto, ne kad bude evri go svi da je zaskacete :D
    fk ne znam, trebalo bi! zezam se malo :D Ti ako skupis javi se, ako ne polako pesaka kao sto sam ti rekao :D
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top