Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Markec50

  1. Markec50

    Liga Konferencije 2023/24

    Upravo je poenta u tome da Duljaja odredjuje to sto je on prihatio nesto sto ne zasluzuje. Potpuno je nebitno sta bi bilo da je on odbio, niko ne masta o Klopu i Gvardioli, ali ti ako si covek svestan svojih kvaliteta i volis Partizan onda treba da se pogledas u ogledalo i kazes ja ovo nisam...
  2. Markec50

    Liga Konferencije 2023/24

    Ja Vas ne pokušavam da edukujem, pokušao sam da diskutujem. Pitate me zasto je rec o Duljaju. Upravo zato sto je prihatio da bude trener FK Partizan. Kraj svake price. Prihvatio je ono sto ne zasluzuje, ono sto mu ne pripada i ono cemu nije dorastao. To je pokazao time sto je uspeo da...
  3. Markec50

    Liga Konferencije 2023/24

    Onda definitivno nismo bili na istoj tribini.
  4. Markec50

    Liga Konferencije 2023/24

    Gorane, postavili ste gomilu pitanja, pri cemu vecini ne vidim smisao, al ajde redom. Duljaj je u prosloj sezonu uspeo da tim koji je bio stabilno drugi zavrsi kao cetvrti, zasto nije smenjen na to nemam odgovor ali sam prilicno siguran da je uprava da je htela mogla da ga smeni, ali vise je...
  5. Markec50

    Liga Konferencije 2023/24

    Gospodine Gorane, moram reci da se apsolutno ne slazem sa Vama povodom ovoga sto ste napisali. Mogao bih reci da razmisljate identicno kao moja majka (mozda zato sto ste isli zajedno u osnovnu skolu) mada pre bih rekao da je to posledica odrastanja u ovom drustvu ovakvom kakvo je. Tu pre svega...
  6. Markec50

    Uprava i marketing

    Jos nesto. Andricev venac je jedino mesto gde treba traziti smenu uprave i ujedno jedini krivac za nase stanje.
  7. Markec50

    Uprava i marketing

    Ja upravo to tvrdim, vuletic je profesor rimskog prava, privrednim pravom se ne bavi, moguce da je sastavio korektan statut, koji je bio odlican za situaciju u kojoj je nastao, ali savrsen zlocin ne postoji. Plus lakse je rušiti nego zidati. Nisam imao vremena za dublju analizu, ali spreman sam...
  8. Markec50

    Uprava i marketing

    Uz duzno postovanje to nije tacno, statut postoji i organe razresava skupstina. Nisam imao vremena za dublju analizu, ali apsolutne zastite nema.
  9. Markec50

    Uprava i marketing

    Pa iskreno nisam siguran da je stvoren zatvoren sistem koji je savrsen. Vuletic je profesor rimskog prava i vrlo je inteligentan, ali da li je stvorio savrsen sistem dobro je pitanje i pitanje koje je za analizu. Imamo situaciju gde upravni odbor odobrava pristup clanovima, kako?, diskreciono...
  10. Markec50

    Uprava i marketing

    Evo mene posle dužeg vremena u kom nisam pisao, bilo je preteško pratiti, a tek komentarisati. Pokušaću da bude konstruktivan da eventualno predložim neki pravni način da se otarasimo barem ovih smradova. Moram priznati da nemam dovoljno informacija o radnjama koje su preduzimali Ostoja...
  11. Markec50

    Liga Konferencija 2022/23

    Lepo je danas citati komentare na ovom forumu. Ocekivanja nisam imao nikakva. Ipak, ova utakmica je jedna od najboljih utakmica koje je Partizan odigrao u Evropi od kada pratim. Trkacki i disciplinivano nema se sta zameriti timu, bili su na vrhunskom nivou, mnogo iznad ovog takmicenja. Svaka...
  12. Markec50

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Nasa uprava ponovo prevazilazi samu sebe! Nakon sto u januaru na +5 nisu doveli ni jedno jedino pojacanje (sto istini za volju treba pitati Ilijeva i Stanojevica takodje, zasto nisu doveli pojacanja) u ovom momentu, kada su cigansture u daunu, videlo se u derbiju i protiv TSC-a sa su ranjivi...
  13. Markec50

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Nije bio taj igrac, covek je bio zadnji ili centralni vezni, nije bio plej nije bio 10ka, ni moderna ni klasicna.
  14. Markec50

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Nama treba 10 jer ljudi nemojmo da se lazemo Natko i Andrade to nisu, Natko to nije bio i sa 25, a ne sa 35, treba nam 11, jer Mening je igrac manje isto kao i Jovic i stoper pod hitno.
  15. Markec50

    FK Partizan 2022/23.

    A da ne pricamo koliko je novca izgubio u promasenim investicijama.
Top