Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Matejar003

  1. Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Pobedili 2 0 protiv Jedinstva iz Surcina Golman je Gocmanac...
  2. Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Prva postava bila Simunovic Radojevic Jovanovic Corkovic Minic Momcilovic Stakic Blagojevic Dragic Vukcevic Kako vam se cini?
  3. Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Imam ja startnu postavu Teleoptika koja je igrala proslu utakmicu, ako zeli neko, ne znam kako da objavim sliku
  4. Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Gocmanac Simunovic Puric Jovanovic Corkovic Minic Pelemis Stakic Blagojevic Vukcevic Lekic / Mugosa Ovo bi trebala biti startna postava
  5. Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Brate Teleoptik dosta slab ove sezone Dosta igraca je otislo Znam skoro ceo sastav Ako te interesuje mogu ti napisati?
  6. Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Jel zna neko gde ce igrati proslogodisnji igraci Teoptika? Stefan Radmanovac Uros Knezevic Stefan Obradovic
  7. Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Zdravo, jel zna neko koji su igraci od prosle sezone ostali u Teleoptiku
Top