Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од matkecar

  1. matkecar

    Dres Partizana - nekada i sada

    I ja se nadam ,niko nista nepominje niti prica
  2. matkecar

    Dres Partizana - nekada i sada

    Jel ovo novi dres,nesto gledao na netu kad se pojavi novi dres Partizana
  3. matkecar

    Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

    To da onolike pare uzete a pojacanja vredna mozda 200 -300 hiljada bruka
  4. matkecar

    Uprava i marketing

    MARKETING, nas kada smo mi igrali danasnju utakmicu na zvanicnom sajtu pise 2019
  5. matkecar

    Renoviranje stadiona

    Covek sve zavrsava i resava:speechless:
  6. matkecar

    Renoviranje stadiona

    http://www.zurnal.rs/fudbal/zvezda/83111/vucic-veoma-brzo-krecemo-u-rekonstrukciju-partizanovog-stadiona-zvezda-vec-sama-krenula-ulozicemo-10-11-12-miliona-kao-drzava-da-to-uradimo
  7. matkecar

    Dres Partizana - nekada i sada

    Zato kazem da su manje poznati proizvođaci laksi za dogovor oko izrade dresova nego ovi nike, adidas..., za njih mi smo bitni toliko kakav nam dres i isporuce sto se vidi
  8. matkecar

    Uprava i marketing

    Predlog na mestu
  9. matkecar

    Renoviranje stadiona

    Ja sam za akciju sređivanja nase kuce, ko ce drugi ako ne mi, uprave budu i prodju a mi ostajemo, dovodimo svoju decu pa i mi sami da uzivamo u necemu lepom i da to cuvamo
  10. matkecar

    Dres Partizana - nekada i sada

    Strucnjaci iz uprave umesto da su uzeli neku manje poznatu marku i da izbacujemo svake sezone pred pocetak tri nova dresa ovako imamo svetski poznati brend NIKE koji nam isporuci belu majcu kao drugi dres i to je to i budi te zadovoljni, eno vojvodina potpisala ugovor sa kelme i imace bolje...
  11. matkecar

    Dres Partizana - nekada i sada

    Razlicit od prosle sezone ima dugmice i crna traka ona oko vrata
  12. matkecar

    Renoviranje stadiona

    http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:807500-LOPTA-SE-SAD-LAKSE-KOTRLjA-Superligasi-dobili-nove-terene
  13. matkecar

    Dres Partizana - nekada i sada

    I sta kazete na novi beli dres
  14. matkecar

    Renoviranje stadiona

    Partizan je napravio veliku rekonstrukciju terena, uradio je novu drenažu, postavio grejače i naravno novu, kvalitetnu travnatu podlogu. Crno-beli rekonstruišu i zapadnu tribinu, hol, VIP lože... Pise u novostima
  15. matkecar

    Dres Partizana - nekada i sada

    Bordo plava varijanta dresova je meni neprevazidjena i lepo mi izgleda,kao treca garnitura je mogla ta kombinacija biti ali...
Top