Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од maximilian72

  1. maximilian72

    FK Partizan 2023/24

    Ja vec par godina imam osjecaj da im lakne kako na terenu tako i u klubu kad nemaju vise pritisak da se bore za titulu. O Duljaju necu da pisem jer nema odbranu niti mnogo toga da bih ga kritikovao. Svaki prelazni rok citam kako nam treba i skautiramo krilo?! Pa jebo' ti krilo familiju kad ti...
  2. maximilian72

    FK Partizan 2023/24

    Da imamo odbranu koju doduse nemamo godinama ovo bi smo dobili ali bez odbrane i protiv sudije je previse vala. Zato se usudjujem reci da je ovo odlican rezultat. Kontra je bila doktorska a dupli zuti je pokusaj egzekucije Partizana od sudijske organizacije, zato je mali derpe i postavljen da...
  3. maximilian72

    FK Partizan 2023/24

    Presretan, nisam vjerovao u tim vise u trenera jos manje. Al mi je jos draze da ne mogu da se sjetim da smo mijenjali trenera nakon derbija...ovo ih boli u pizdumaterinu. Napred Partizan.
  4. maximilian72

    FK Partizan 2023/24

    Mirisalo je da gubimo tri nula prvih 25 minuta. Onda smo se probudili i desilo se sta se desilo. Problem je sto smo mogli dovesti Messia i drustvo u napadu ali mi nemamo odbranu. Toliko smo suplji da nam je apsolutno zagarantovano 1-2 gola po utakmici, to je moj utisak utakmice, pored naravno...
  5. maximilian72

    Liga Konferencija 2022/23

    Porodio sam se jebem ti fudbal.
  6. maximilian72

    Liga Konferencija 2022/23

    Jebenu ekipu sastavio Gordan
  7. maximilian72

    Liga Konferencija 2022/23

    Da mi je neko pricao da ce Partizan 85 minuta da odbrani 0-1 u Njemackoj rekao bih da je lud.
  8. maximilian72

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    @Sistem meni je bilo apsolutno jasno da nece doci niko ko je vec radio sa Ivicom i Vazurom. Stolica nasljedjuje sporu, demoralisanu i umornu ekipu igraca. Ja mislim da goru situaciju nije moguce naslijediti za tim koji 'pretenduje' prema tituli. Nama za pocetak treba bar 7 sjajnih igraca da...
  9. maximilian72

    FK Partizan 2021/22.

    Covjek je pristao da uzme krs ekipu i svaka mu cast Zelim mu puno srece jer ce mu trebati s obzirom da igrace nece dobiti. Sretno Ilija svi su drugi utekli.
  10. maximilian72

    FK Partizan 2021/22.

    Savo je puko' pod pritiskom a sledece sezone ce biti tri puta veci nego kad je otisao. U principu je nebitno ko ce biti trener jer nemamo tim za titulu i to je sva prica. Mislim da ko je god prihvatio taj posao to vec i zna. Zatim prvi put u X godina nemamo ni jednog igraca koga mozemo prodati...
  11. maximilian72

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    S obzirom da nece doci npr Jokanovic, Ivic sigurno ni Nikolic koji nas je i onako ostavio nakon osvojene titule ne vidim nikoga sa srpskim pasosem ko bi mogao da preuzme Partizan i napravi rezultat. S tim vise sto nas problem nije bio Stanojevic nego igracki kadar koji je...bolje ovdje da stanem.
  12. maximilian72

    FK Partizan 2021/22.

    Jel' neko vidio nasu kontru 4 na 2. Bogu plakat'.
  13. maximilian72

    FK Partizan 2021/22.

    Ja sam prezadovoljan jer sam ocekivao da primimo 3 komada. Pazite mi nemamo srednji red koji moze da odadi smislenu akciju o individualnim kvalitetima u sredini nema ni govora. Potreban kompletan remont koji se nece dogoditi jer nemamo dinara a i ko zna ko ce trener da bude jer su i tu...
  14. maximilian72

    FK Partizan 2021/22.

    Titula je izgubljena u polusezoni kada je 'procijenjeno' da nam ne trebaju pojacanja i da vezni red sa Natkom, Jojicem i sakatim poluspicem Markovicem moze da donese titulu. I bez navlacenja i kradja cigani imaju 3 puta bolju ekipu koja nas je vec dobila jedan derbi bez problema a sada zamisli...
  15. maximilian72

    FK Partizan 2021/22.

    U spektakularnom stilu smo ispali iz evrope i izgubili titulu u 3 dana. Od pocetka sezone sam pisao da uzimamo titulu a sada kazem da ce biti -7 na kraju, cigani ni bod nece vise da izgube dok derbi ne smijem ni da pominjem tek od toga nema nista...kraj.
Top