Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од mickopfc

  1. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Procitani smo,i nije slučajno sto je pao procenat suta sa distance u zadnjih nekoliko utakmica,nece ova vlast dozvoliti da se mi nesto bog zna pojacamo,to je to,da li je ovo projekat ili samo varka dok prodju izbori videćemo..Mnogo se s nase strane forsira politička korektnost,dok oni...
  2. Rukometni klub Partizan

    Bravo momci,ovako se bori za sveti dres !!!
  3. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    A kako je vecina vas uverena da ce ostanak stanojevica znaciti osvajnje titule?Mene ova igra do sada nesto ne uverava u to,a mrak koji bi nastupio tada bice crnji od onog pre nekoliko godina..Ukoliko govna uzmu titulu,crno nam se pise..
  4. FK ĐurGarden 2011/12

    Veceras u dva glasa,uprava napolje-stanoje odlazi,nema nam druge..Sta vise da se ceka,od ovoga gore ne moze.Dotakli smo dno,a niko da podnese neku odgovornost,da nam je trener i malo covek,sam bi podneo ostavku,o upravi ne bih da trosim reci...Dakle svi napolje,mars iz Partizana!
  5. FK ĐurGarden 2011/12

    Ne,SS ne treba da ode,on treba da bude najuren,i to pod hitno!Da li je moguce da se ovde proziva Jokan,covek koji je jedino Partizan mogao da trenira,i nikog vise...gde je sada?Koga trenira?Kakav je stil igre gajio?Kakav je psiholog?Kakav govornik?Isto ovo vazi i za sadasnjeg trenera,coveka koji...
  6. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Po meni je naj bitnije izdrzati prvo poluvreme,jer je nekako tradicija ovog Stanojevicevog Partizana da se prva poluvremena bacaju u vodu...
  7. Evroliga 2009/10

    Auuuuuuuuu.... Ja ovo sanjam....
  8. Liga Evrope 2009/10

    Pozdrav!Pre svega,ocekujem od igraca Partizana,maksimalnu agresivnost,borbu,sa dosta trcanja!Ukoliko se to ispostuje,ma u kakvom sastavu i formaciji nastupili,pobeda je zagarantovana!Partizan je duplo kvalitetniji,organizovaniji i veci klub,od Ziline,i to ce se sutra pokazati.Naravno da ne treba...
Top