Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Mikula990

  1. Mikula990

    KK Partizan - transferi

    Sada jos vise verujem da osvajamo EL sledece godine.
  2. Mikula990

    KK Partizan - transferi

    Neka im je prosto....
  3. Mikula990

    KK Partizan - transferi

    Au brate , vise mi zao za njega nego za Pantera....
  4. Mikula990

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Ja od srece nisam znao sta da napisem....evo sada cu. Hvala vam do neba!
  5. Mikula990

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Sto je najgore i ja.
  6. Mikula990

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Ko pise da je Zoc kriv nema pojma sa kosarkom. Mi smo njih sredinom zadnje cetvrtine imali u saci. Da je Panter pogodio onu trojku za -2 ko zna sta bi bilo i da smo dobili Zoc bi bio genije.
  7. Mikula990

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Kada sam video da se faul Avramovica nad Vildozom , pri prenosu lopte , sudi kao faul za 3 slobodna bacanja,a to je bilo u prva dva minuta prve cetvrtine, znao sam kuda ova utakmica vodi. A i realno nismo ludi da titulu slavimo pred Ciganima.
  8. Mikula990

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Bice malo trulo slaviti titulu pred ciganima....
  9. Mikula990

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Ona brkata budala ne moze da prezali. Vodimo 2 0 a on kaze da ni jednu utakmicu nismo dobili rutinski.
  10. Mikula990

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Jos smo mamurni od evrolige. Svaka cast Derbiju na pobedi.
  11. Mikula990

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Cestitke momcima i Zocu. Ja sam jako ponosan na vas i nemam nista da vam zamerim.
  12. Mikula990

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Jebote hocemo li mi kompletni da zavrsimo ovu sezonu
  13. Mikula990

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Neka odmara Panter do finala.
  14. Mikula990

    FK Partizan 2022/23.

    Nikada nisam ocekivao da ce neko posle Stanoja i njegove kurcobolje zbog loseg rezultata protiv komsinice tako da reaguje . Izgleda da sam se zajebao . Lepo je rekao Marko Nikolic na Areni veceras , izjave su previse korektne , sigurno aludirajuci na neke stvari .
  15. Mikula990

    FK Partizan 2022/23.

    Meni vise lelemuda trio Diabate , Menig Jovic . Rikaro nema ni godine ni brzinu da nesto sam uradi . Kada bi mu ova tri majstora stvorila sansu garantujem da bi Rikardo imao daleko veci ucinak . Jednostavno Rikardo je egzekutor fale nam kreatori.
Top