Недавни садржај од milosh10

1. milosh10

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Najbitnije je da smo prosli, ko se seca utakmica protiv slicnih rivala, mada iskreno ovi ga bas preterase sa bunkerom, nivo prosecnog superligaskog tima s tim da su bezopasni u napadu bili. Imali smo i losije utakmice pa prolazili, ko pamti npr. Trakai i ono mucenje... Teraj dalje!
  2. milosh10

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Fofana u IMT-u, igraju prvu ligu srbije.
  3. milosh10

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Celavi srecno kod arapa, hvala za gol Moldeu!
  4. milosh10

FK Partizan 2020/21

Srecno Sale!
  5. milosh10

VК Partizan, PK Partizan

ajde neka krene na bolje dosta jakih imena naseg kluba, videcemo sta sledi
  6. milosh10

Gogua presao iz CSKA u Rotor.
  7. milosh10

FK Partizan 2020/21

Sramota. Gubis od ekipe koja se bori za opstanak u drugoj ligi. Bruka.
  8. milosh10

Evo potpisao je i bila promocija. Srecno mali! https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/zvanicno-denis-stojkovic-je-partizanova-%E2%80%9Esedmica%E2%80%9C/363177
  9. milosh10

Rukometni klub Partizan

Strahinja Milic se prikljucio nasem timu, nije nigde branio dve godine od kako je napustio Vardar. Nema sumnje da ako je bar u pristojnom fizickom stanju bice od ogromne pomoci svojim iskustvom i znanjem, cak nije ni star (29 god.)
  10. milosh10

FK Partizan 2020/21

On tek za neki dan ima pravo da potpise profesionalni ugovor cini mi se, kad napuni 18 god. Ako treba da dobijemo vecinu utakmica ovako sa mucenjem i pred kraj za titulu, potpisujem. Najbitnije je da smo dobili i vec od veceras se okrecemo sledecem rivalu, utakmica po utakmicu, pa nek svaka...
  11. milosh10

FK Partizan 2020/21

Slabo, dosta slabo, ja sam se zbog ovih kineza i vpn-a namucio sa prenosom, vise je bio radio prenos u prvih 50 min. Najbitnija je pobeda. Idemo dalje, mnogo da se koriguje i popravlja ali ako hocemo nesto moramo svaku da dobijemo pa makar bilo golovima u 98.minutu.
  12. milosh10

Znaju se Suma i Banjak od ranije, to bi trebalo da pomogne na pocetku i sigurno ce mu znaciti. Brat od Banjaka sto je igrao u Lucanima i Krusevcu zivi u Beogradu, valjda je trenutno bez kluba i sa Sumom je veoma dobar prijatelj tako da su povezani i sam Macky je rekao da mu je to bio jedan od...
  13. milosh10

Bivši igrači KK Partizan po svetu

Nemanja Jaramaz potpisao za radnicki fmp zeleznik
  14. milosh10

Bivši igrači KK Partizan po svetu

Gasic postao trener Sutjeske.
  15. milosh10

Strahinja Bosnjak potpisao za Hetafe bez obestecenja.