Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Miss MVP

  1. Miss MVP

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Čestitke Mađioničaru, momcima, Toši, Peri, Gaši na ovoj sreći i zasluženoj pobedi :respect:D: Naravno nije moglo bez incidenata...što sa peharom što sa tučom navijača na Slaviji, a koliko vidim ima i ranjenih...bolesnici je mala reč za njih...
  2. Miss MVP

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ja koliko sam obaveštena Dule je ostavio igračima izbor da li će nastaviti seriju do kraja ili ne. Pavlović je našima rekao kako mu je Lazić još na početku utakmice prišao i psovao majku i ženu, rekao da je crnogorsko pseto i još gnusnih psovki koje me je zaista sramota i da napišem....
  3. Miss MVP

    KK Partizan - sezona 2013/14

    KZŠ pred utakmicu KK Partizan NIS - KK FMPCZT 13.06.2014.
  4. Miss MVP

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Muta Nikolić posle prve polufinalne utakmice plej-ofa
  5. Miss MVP

    KK Partizan - sezona 2013/14

    KZŠ posle prve polufinalne utakmice plej-ofa (89:81)
  6. Miss MVP

    KK Partizan - sezona 2013/14

    KZŠ pred utakmicu KK Partizan NIS - Radnički KG 06.06.2014.
  7. Miss MVP

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ne znam na šta tačno misliš, ali ako si mislio na situaciju sa konferencije i pacijenta kojeg sam pomenula, desilo se sledeće... Na konferenciju je sa Gurovićem došao i onaj lik što je u Železniku odgurnuo Duleta, inače direktor limenki. Kada je konferencija počela, čulo se pevanje navijača...
  8. Miss MVP

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Suzana i konobar iz Železnika 02.06.2014.
  9. Miss MVP

    KK Partizan - sezona 2013/14

    KZŠ posle utakmice 13.kola KLS-a
  10. Miss MVP

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ko nije stigao da odgleda kod Tegija, biće okačena konferencija uskoro. Na konferenciji na kojoj je Suzana govorila, onaj bolesnik što je gurao Duleta u Železniku je skroz povileneo. Sramota je mala reč za ovo u šta se ova liga pretvorila :confused
  11. Miss MVP

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Da ne biste čekali konferenciju, nažalost nisam mogla danas da odem i snimim je jer imam jako visoku temp. Na sajtu sportnetwork-a će je okačiti verovatno malo kasnije pa je možete tu pogledati.
  12. Miss MVP

    KK Partizan - sezona 2013/14

    KZŠ posle utakmice KK Partizan NIS - Borac Mozzart Sport 14.05.2014.
  13. Miss MVP

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Delom novinari, delom navijači koji su bili prisutni... Muta Nikolić 11.05.2014.
  14. Miss MVP

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Fantastična atmosfera večeras taman za proslavu Gagijevog rođendana :clap KZŠ posle utakmice KK Partizan NIS - Radnički KG 11.05.2014. Obavezno pogledati :)
  15. Miss MVP

    KK Partizan - sezona 2013/14

    KZŠ pred utakmicu KK Partizan NIS - Radnički KG 10.05.2014.
Top