Недавни садржај од Mister MVP

1. Mister MVP

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Mnogo ste se opustili. Ovim je sve receno. Mi smo imali potencijalnu F4 generaciju sa Leom, Bogdanom, Gagijem, Lucom, Bertom, Lovernjom, Milutinovim vodjena Duskom Vujosevicom koje je direktno unistila stranka psihopate i petokolonasi (Danilovic&Todoric). Ne znam sta ste ocekivali da se desi...
  2. Mister MVP

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Utakmica je sve sem revijalne. Ne treba nam svadbarska atmosfera.
  3. Mister MVP

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

22. Pored živog forumskog statističara vi tako :D
  4. Mister MVP

Dule Vujošević

... i kafe kuvarice i Tošini svedoci...
  5. Mister MVP

PARTIZAN NIS - Budućnost VOLI 87:82, igrač utakmice

Glas Jaretu. Ne bih pogrešio da sam glasao za Mozlija ili Markusa.
  6. Mister MVP

KK Partizan 2019/2020

Pa borbom kroz institucije, pre će Bokan odraditi nas i još jedna demonstracija moći nad našim igračima je u najavi. Ali onda će se meriti da li je procenat za 2 bio dobar, da li su ručali ćevape, koliko je bilo izgubljenih lopti i slično. U nedelju nam je potrebno čudo.
  7. Mister MVP

Vlada za košarkaške klubove Zvezdu i Partizan daje 72 miliona dinara http://rs.n1info.com/Biznis/a565062/Vlada-za-kosarkaske-klubove-Zvezdu-i-Partizan-daje-72-miliona-dinara.html Dok vi dangubite sa Dangubicem, ovo prolazi ispod radara
  8. Mister MVP

KK Partizan 2019/2020

Poruke vezane za KK Zadar i Megu, prebačene u pravu temu.
  9. Mister MVP

KK Partizan 2019/2020

Nema ni reči o obaranju forme. Fali Reding. On je svojim dolaskom doneo dozu kreacije i fluidnosti našoj ekipi. Sinoć je bilo rutinski, Zadar nije kanta od ekipe (tukli fmp1, milogorce, ljubljanske mutante) ali svakako smo tri klase iznad njih. Drugo poluvreme ne sme da se ponovi protiv...
  10. Mister MVP

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

A što bi onda neko kupio Sadiq-a za 12 miliona ako za 1-2 miliona može da nađe efikasnijeg? Previše se palite na natpise u štampi
  11. Mister MVP

Dule Vujošević

@boksa Pavle se javno izjašnjava kao Radovac Nisam znao da si putovao u Rumuniju :p
  12. Mister MVP

Meni liči na sabotažu stručnog štaba, praktično doveden igrač po ukusu glavnog trenera se odjednom misteriozno stopira radi Lovernja koji vuče povredu zgloba cele sezone. A ne čudi me što je Žo po ukusu Ostoje.
  13. Mister MVP

KK Partizan 2019/2020

Kasni termin?! Usraću se...
  14. Mister MVP

KK Partizan 2019/2020

Tada smo bili kaznjeni. Evidentno je poseta manje nego prosle sezone. Konacni sud o prelasku u Arenu cemo moci da damo kroz mesec dana. Za sada totalni promasaj. Mada mislim da ce nam to biti najmanji problem kao JSD-u.
  15. Mister MVP

KK Partizan 2019/2020

Samo bez povreda. I da se počasti izdajnik na suprotnoj strani.