Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Mitic

  1. Mitic

    VК Partizan, PK Partizan

    Utakmica za infarkt, jebeno smo svaki napad branili sa igracem manje, ali na kraju izasli kao pobednici! Bravo momci!
  2. Mitic

    Liga konferencija 2021/22.

    Santa Klara je smesna ekipa, ali je gore sto smo mi jos smesnija bez Pantica, Zdjelara i jos jednog krstenog pojacanja.
  3. Mitic

    Liga konferencija 2021/22.

    apsolutno se slazem, pre dve godine smo se toliko napalili da pobedimo jedan Mancester Junajted a sada placemo zbog nekog Socija i neke Strede...
  4. Mitic

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Kakav dan, stize notifikacija za twitteru od Partizana, taman se nadam novom pojacanju kad samarcina, Novice legendo srecno, pa za par godina da preuzmes nas Partizan. Sto se tice novog kapitena i ja se pitam ko ce to biti, mislim da u slucaju dolaska Micova bice Micov, ukoliko se ne vrati Micov...
  5. Mitic

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    @Tuljo jel sme da se spava ili da sacekamo jos malo
  6. Mitic

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Odbi nas covek za 20 minuta haha, koji su oni cirkuzanti
  7. Mitic

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    nudi se covek, ali nam treba kvalitetniji
  8. Mitic

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ako neko stvarno misli da je Ostoja vratio Obradovica u Partizan, neka opet pogleda konferenciju i pazljivo isprati kada je rekao:"Rekao sam Ostoji da moramo ozbiljno da popricamo" u prevodu Zeljko je sam odlucio da dodje u Partizan, a i da je Ostoja zeleo nije mogao da ga odbije, jer je Zeljko...
  9. Mitic

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    sta sam rekoo breeeeee, ako on odluci da dodje nema te sile koja ce da ga zaustavii
  10. Mitic

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Moje iskreno misljenje je da ako je Zeljko odlucio da dodje u Partizan da ce to i da uradi, jer ne verujem da nesto moze da mu pokvari planove, a i svi znamo da Partizan voli vise od Fenera.
  11. Mitic

    KK Partizan 2020/2021

    Mi na basketu u kraju imamo bolju kretnju i akcije od ovih, tacnije oni akciju i nemaju.
Top