Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Mladen

  1. Jelen Superliga 2011/12

    Kolko ja kapiram,tekma sa Pazarcima je namestena,tako da opusteno ;)
  2. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Zanima me smo jedno,kako Mladen ocekuje da smeni Djuru?po ovom izlaganju,ja kapiram da on nema taktiku...jer vise je pricao,odgovarao ,nego sto je taktizirao i ostalo :S
  3. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Nesto ne vidim resenje,kako oterati Djuru.ALi,opet verujem da i Mladen i Stanoje,ne bi ovo tek tako uradili,vec da imaju plan i za ovakvu situaciju ..
  4. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Stanoje mora da ode ! Jednostavno,legenda se tako postaje!Neka ispostuje rec,a ako ikada bude prilike,rasirenih ruuku cemo ga svi cekati! Bravo !
  5. FK ĐurGarden 2011/12

    Samo ne znam kako ce pomoci okupljanje na Istoku,u borbi protiv kriminalaca na jugu?kako je receno vec...
  6. FK ĐurGarden 2011/12

    Sledece godine necemo biti nosioci prilikom zrebovanja za Evropu,to je najverovatnije...
  7. FK ĐurGarden 2011/12

    Sa onakvim igracima ni Murinjo ne bi napravio rezultat!Pa kako je moguce da Jovancic ne iskoristi onu gresku golmana Samroka?da posle stative iz prekida,Ilic volej udarcem promasi ceo gol?! i ko je tui kriv?! Stanoje sigurno ne !
  8. FK ĐurGarden 2011/12

    Podrska STANOJU !!!
  9. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Jasno je da ce trebati vremena da se prikriju ova govna,ali mi vremena nemamo,tako da ..titula nije realna...
  10. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Razocaranjima nema kraja..kao da se se raspada...nije u pitanju samo Evropa,vec i tribina,igraci,atmosfera...
  11. Jelen Superliga 2011/12

    Vidim,vecina vas je sklona ptererivanju.Cim se odigra lose sa Samrokom,odmah sledi kisks sa Sevojnom.Ne razumem zbog cega?To je ista ona ekipa koja je igrom ubila Genk(do duse,nisu imali srece za prolaz),ista ona ekipa koja je solidnom Pazaru smestila 5komada.Tako da nema niko cega da se boji.U...
  12. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Voleo bih da Scepovic odluci mec sa Genkom!Mnogima smeta sto decko ne trci.Verujem da postoje razliciti tipovi igraca,pa tako i Scepovic,nije od onih igraca,koji primaju loptu,driblaju,ucetvuju u igri,nego prima,sutira,i daje gol...Pa Inzagi iz Milana je legenda tog klub,samo zbog golova,i niceg...
  13. FK ĐurGarden 2011/12

    JOVANČIĆ AUT SEDAM DANA Sudar sa golmanom Vladimirom Stojkovićem, u jednom duelu meča u Genku, koštao je Vladimira Jovančića ispadanja iz trenažnog procesa. Novajliji crno-belih je slomljena koščica iznad oka, pa mora strogo da miruje narednih sedam dana. Inače, u revanšu ne bi mogao da igra...
  14. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Dva napadaca i u napad !!! http://www.youtube.com/watch?v=EMb8LooJnJc
  15. Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Koliko je realan dolazak Simona ne znam..mada duboko verujem u to da ce doci(ukoliko prodjemo Genk),jer je ta informacija od jednog od igraca koji trenutno igraju za Partizan ;)
Top