Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Monster

  1. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Idemo bre,nema predaje!!! Ukanalila su nas dva crna minuta i to je to, ekipa kao Real to ne prasta. Ajde kolege malo oladite sa pljuvanjem po PJ-u. Kakav je bio Egzum u prvoj sezoni u evropi? Ja bih voleo da ga vidim i sledece sezone u nasem dresu. PS. Malo asistencija? Ja se izvinjavam...
  2. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Koliko ce ovo znaciti nasim momcima...vidi se da su izgubili samopouzdanje nakon toliko tesnih pobeda.
  3. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kad se sad nisam slogirao.
  4. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Zabrinjavajuce je ono sto vidimo ali sve je to sastavni deo sporta. Kada bi se svake sezone svima sve kockice poklopile sport bi izgubio smisao. Ova sezona je za zaborav (za sada) ali Partizan nema nista drugo osim nase podrske. Zar mislite da silni porazi na jednu loptu nisu uticali na psihu...
  5. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Zasto naricete ko zadusne babe? Sva su nade propale? Gotovo je, nemamo vise sansi? Gospodo, sa vama nesto ozbiljno nije uredu. Ledej je ono promasio namerno ili sto nije zeleo ili mozda,ali mozda je to sport i gde proturas loptu kroz obruc a ja jos ne videh da to prolazi u 100% slucajeva. Panter...
  6. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Auuu, koji put vise ove sezone. Koji procenat suta za Milano, o Boze o Boze.
  7. Kup Radivoj Korać 2024

    Da nije Panteru izaslo iz obruca sve sto je sutnuo ovo bi bilo 20 razlike za nas tj vi bi izgubili 20 razlike (da se ne zbunis o kome pricam).
  8. Kup Radivoj Korać 2024

    Da li je moguce da kritikujete igrace nakon ove farse veceras? Da li ste toliko svikli sa blatom da ne primecujete da smo u njemu do vrata? Slobodni radikali ne valjaju u fizoloskim procesima a kamo li u drzavotvornim procesima. Sve dok je slobodnih radikala ovo ce da gledate. Kritikovati nase...
  9. Kup Radivoj Korać 2024

    Moje skromno misljenje je da sva takmicenja koja imaju veze sa ovom drzavom treba bojkotovati. Ovo je odavno vise od igre. Nema ovde ni K od kosarke. Kapitena nije htelo ali zapitajte se vi sta bi vi radili da ste igrali ovu "utakmicu". Zato ovi momci jesu profesionalci a ja nisam jer nema sanse...
  10. Kup Radivoj Korać 2024

    E moj kapitenu, kad nece onda nece i to je to.
  11. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kolege,, Zar vas nije nimalo sramota? Koju ste utakmicu vi gledali pa da kazete da se ne trude? Onu sinoc ocigledno niste gledali. Bice jos poraza, bice jos pobeda i to je to. Ovo je sport i apsolutno nista nije zagarantovano. Ja opet ne razumem cemu ovolika frustracija i izlivi besa i mrznje...
  12. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Bas tako, Lucic je Lucic, nas bivsi kapiten ali majku mu pa nije on iznad Partizana a Naneli je trenutno deo Partizana dok Lucic nije. Bio je nekada ali sada nije, dosta vise sa patetikom na tu temu, zivot ide dalje i to je to. Jeste, izgubili smo ali to bre nije kraj sveta. Licne frustracije...
  13. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Mi kada se raspadnemo,raspadnemo se epski. Poslednja cetvrtina mi je donela sve moguce bolesti vezane za stres. Ja ne znam zasto stalno moramo da imamo 10 od 12 igraca u kanalu. Mi nijednu utakmicu nismo odigrali sa vise od 2 raspolozena igraca.
  14. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Sramota je sto klub ne pomislja da zastiti svoje igrace.
  15. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Uvek isplivas kada izgubimo,zanimljivo.
Top