Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од mozzart

  1. PRELAZNI ROK - ZIMA 2014/2015

    Prvo i glavno, ja imam pravo na svoje misljenje i ko si ti da mene ubedjujes u suprotno? Ti i tvoj gazda imate pravo da mislite drygacije i to je uredu, ali cemu potreba za raspravom o skuleticu svaka 3 dana? Drugo, nigde nisam rekao da lazovic nije klasa, odlican je igrac, tu nema rasprave...
  2. PRELAZNI ROK - ZIMA 2014/2015

    Koja logika da treba prodati skuletica ako prodamo lazovica?! Pa valjda treba dovesti slicnog igraca kao sto je lazovic jer se to moze naci,a spica kao Skuletic necemo imati narednih xy godina
  3. PRELAZNI ROK - ZIMA 2014/2015

    Politika pise-Babovic u Partizanu, fofana u vozdovcu. Zanimljivo i kvalitetno resenje sa igracke strane, sto se foruma tice, bice teskih reci..
  4. FK Partizan 2014/15

    Ne bi trebalo da je ozbilja povreda, bice spreman za povetak priprema. Sto se prijateljskih utakmica tice, nema jos uvek nista zvanicno, jedino nas je Dinamo iz Moskve kaparisao i to pred kraj januara. Bice valjda ovih dana plan priprema.. Tacnije, posle skupstine, ne verujem da se iko bavi...
  5. Uprava i marketing

    Iako nisam ljubitelj bika, ovo bi moglo lepo da izgleda. Voleo bih kada bi Vjetrovic preuzeo ulogu one starlete, podebno na zrebu u Nionu.. Nek nam je sa srecom
  6. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Ala je radila menadzerska veza u ovom slucaju :D Kako god, srecno
  7. FK Partizan 2014/15

    Kada je gospodin Nikolic u pitanju, nema sta da se vidi ko je bio u pravu. Prvi na tabeli, 6 bodova vise, dobijen derbi, pristojne igre u evropi.. Sa budzetom koji je imao u letnjem prelaznom roku, ostvario je fascinantan ucinak. Ili je mozda trebao da ima 100% ucinak u prvenstvu?!
  8. FK Partizan 2014/15

    @igor-1 Ja ne znam zasto ti imas stalnu potrebu da se slazes sa web gazdom? Mislim znam, ali pravicu se da ne znam.. I ne znam zasto imas potrebu da branis coveka kada vodimo normalnu raspravu za koju sam rekao da je u ovom trenutku nepotrebna jer imamo mnogo bitnije stvari u klubu da...
  9. FK Partizan 2014/15

    Da nismo imali skuletu, sada bi imali nekoliko bodova manje, tako da polako sa tim izjavama o 12 bodova razlike. Dok je ove uprave bolje ne moze, a vi tu brojite sanse i polusanse.. Bacite fokus na izbore, bolje ce biti svima
  10. FK Partizan 2014/15

    Au ala je jebao keve Skule! Svaka mu cast za ovu jesen, imao je samo jedan krizni period kada nije bio strelac na 4 utakmice.. U ostalom delu prvenstva reseta u kontinuitetu i ono sto je mnogo bitno, ne daje na jednom mecu 4 komada pa da ga posle nema nigde, nego skoro svaki mec -gol. Najbolji...
  11. FK Partizan 2014/15

    Truc muc, truc muc, mrsis ko cigani oko gola... Evo ja cu biti kratak i direktan, skuletic za fofanu je ronaldo licno. Moze tebi ili drugima da se cini sta hoce, kao sto ciganima moze da se cini da u kosarci ne navijaju za fmp, ali realnost je drugo. Aj sad vi opet truc muc..nema minute, daje...
  12. FK Partizan 2014/15

    Aprosutno se slazem sa tobom i svaka ti cast ne samo na ovom postu, nego i na svakom postu u kome potenciras trenera i igrace kao jedinu odbranu casti kluba. Ovim potezom pojedinci pisaju po njima i pokazuju nizak stepen inteligencije. Nazalost, ponovicu tvoju poslednju recenicu, bolje i ne...
  13. Uprava i marketing

    Ja verujem u svaku rec koju je napisao ovaj dasa za fratela. Verujem iz prostog razliga sto sam imao iste informacije o bogiju kada se pominjao kao spasilac kluba. A on uveliko vec propao,samo je bilo pitanje kada ce ga skloniti. Da se vratimo na partizan, samo bivsi asovi mogu ponoci i to pod...
  14. Uprava i marketing

    Kako moze biti jace prolece od onog od prosle godine? Nas su sakatili a oni su bez problema imali 13 pobeda poraz od nas i na kraju nebitan remi u NS.. Ono je bilo nezabelezeno u istoriji fudbala .
  15. FK Partizan 2014/15

    Nije trebao ici, istina, trebao je ici neko drugi.. Ups, pa mi nemamo nikoga kome je stalo do kluba. Onaj kriminalac iz septicke jame jeste ljigav lik,al boli ga uvo, bori se za svoje lopovske ideale, a ovi nasi cute i gledaju. Podrska gospodinu Nikolicu, najboljem treneru Partizana u zadnjih...
Top