Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Nebraska

  1. KK Partizan 2018/19

    Obavezno u crne dresove.....gazi cigane....
  2. KK Partizan 2018/19

    Sve snage usredsrediti na eliminaciju limene ciganske sekte, pa igracima ne treba veci motiv od svega sto se prethodno desilo i desava....
  3. Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Ono su inicijali i godiste posto je maloletan, raskinuo je ugovor na arbitrazi jer dinara nije dobio, najbolji u svojoj generaciji, gde ce otici neznam, u nekoj krajnoj varijanti mozda zavrsi i kod cigana koji nude odavno velike pare, medjutim ne odlucuje on vec roditelji i menadzer, posto ga...
  4. Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Znaci za najboljeg i najtalentovanijeg fudbalera LC (2003) nisu mogli da izdvoje malo para sto bi nam u buducnosti donelo i para i rezultata, to je jednostavno namera.............
  5. Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    A najtalentovaniji iz generacije 2003 ce napustiti Partizan ove zime, jer mu ni dinara nije placeno od kako je potpisao ugovor pre 6 meseci, partizanovac od malih nogu i najverovatnije ce preci kod cigana
  6. Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Pokusali su letos da otmu i najtalentovanijeg u 2003 godistu CL, ali cudi me da su nasi odreagovali, te mu ponudili priblizan ugovor, doduse nesto manji, ali je klinac ostao i dace bog sledecih godina igrace za nas i dobro cemo ga prodati
  7. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Ja bih najvise voleo da mozemo igrati na tri fronta sa ovakvom ekipom, svakako bih voleo da danas razbijemo turke.....hteo sam reci da je prvenstvo bitnije i da tu treba da se usresredimo i osvojimo, da ne dozvolimo ciganiji da se odvoji, svakako ce to biti tesko zbog dobro poznatih...
  8. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Mozda bi ove sezone trebalo da batalimo plasman u Ligu Evrope, sa ovakvim sastavom ne bi izvukli uspesne igre u 3 takmicenja, hocu da kazem da sve snage treba usmeriti na osvajanje titule, to je prioritet
  9. KK Partizan 2018/19

    Ja neznam sta se ceka godinama da prisiju zvezdice iznad grba, to je odavno trebalo da stoji i zaradjeno je na terenu........kad vidim cigane da im stoji ona njihova bedna zvezdica iznad prodatog grba.....
  10. Dres Partizana - nekada i sada

    Ako su drzali do tradicije jedna garnitura bice bordo/plava, ovo ce nam izgleda biti dresovi za dve sezone, posto sam tako razumeo direktora marketinga da Nike samo top klubovima izradjuje novi dres svake sezone, a ostalima svake druge..
  11. Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    U redu nisam znao za izbegavanje navodjenja imena igraca. Nisam tu da nekog reklamiram, nego znam decka od malih nogu, odnosno od zabavista vec onda je pokazivao talenat za fudbal. Fin, vaspitan momak, sa mojim klincem isao u zabaviste i osnovnu skolu, dolazi kod mene kuci, pa eto.......sad sam...
  12. Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Luka Cveticanin (2003) zapamtite to ime....
  13. Uprava i marketing

    Ako imaju imalo obraza , celokopna uprava otkaz na kraju sezone.......bivsi asovi na celo kluba, idemo po trecu zvezdicu na grbu
  14. FK Partizan 2017/18

    Ako treba da strepimo od Mladost L onda stvarno......valjda su igraci svesni dresa koji nose, ako daju sve od sebe ne moze ni jedan Majo tu nista...
Top