Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Nelson

  1. Nelson

    Liga konferencija 2021/22.

    Nije ovo loše bilo, bolji smo od rusa. Pop će biti vrhunski golman, fali iskustva ali ima osjećaj. Jojić umoran nakon 18 sekundi, žalosno za gledati. Najjači utisak na Areni : Rade Zalad u majici Grobari Šipovo. Klasa
  2. Nelson

    FK Partizan 2021/22.

    Nije ni Masa Terzic bila
  3. Nelson

    Liga konferencija 2021/22.

    Jug ubio energiju, ritam, atmosferu..... mučno. Bar smo se mi svega nagledali na šipkama južne tribine u svom životu ali za ovog domaćina večeras sa mikrofonom nema riječi koja bi dočarala dno koje smo dotakli. Opet eskadrile primata preskaču na istok ali raduje energija istoka i zapada, ima...
  4. Nelson

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Nevezano za sav ovaj hajp, ne treba pustiti da ova izjava prodje nezapazeno.
  5. Nelson

    KK Partizan 2020/2021

    Vladaće Coa kao Kastro.
  6. Nelson

    Uprava i marketing

    Profesora ne podnosim, al da je pišn'o po njima... pišn'o je. Pogotovo o dvostrukim aršinima medija, kako tabloidnih tako i ovih "slobodnih". Branio je klub kao instituciju i provlačenje kroz blato u ovoj aferi naglašavajući potpuni muk istih tih medija na ubistvo Demira Jukića, Agrobanku...
  7. Nelson

    KK Partizan 2020/2021

    Aajd da se ne pravimo ludi svi. Velika vecina Partizanovih navijaca koja nije dio organizovane tribine, je od dolaska ciganskog okota na vlast zauzela jasan stav oko toga i to jasno pokazivala na utakmicama. Tribina koja je tukla svoje navijace po Pioniru i po istoku JNA, bila obezbjedjenje na...
  8. Nelson

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Sito Alonso je osvojio trofej odnosno Eurocup sa Bilbaom čini mi se, tako da je ispunjavao uslov ali nebitno izgleda da je Filipovski završen
  9. Nelson

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Nekakav zabarski portal je pustio priču o Buskalji, čini mi se da je Ređo Emiliju vodio prošle godine, ranije Trento. Koliko znam, stranac ne može voditi klub kod nas ukoliko nema osvojenu neku titulu ili tako neko retardirano pravilo. Možda se odnosi samo na KLS, vjerovatno neko upućeniji zna...
  10. Nelson

    7DAYS EuroCup 2020/21

    Ne znam da li je mislio na nekakav konkretan komentar, mislim da nije ni bitno. Poenta je da su im puna usta veličine Partizana, navijača, atmosfere, avangarde i ostalih floskula kad se daju izjave ili objavljuju klipovi a njihov odnos i zalaganje na terenu nije ni blizu ekvivalentan toj...
  11. Nelson

    7DAYS EuroCup 2020/21

    Ovo je teška sramota, jedna od većih koje pamtim. 60 poena za poluvrijeme i onakva kurcobolja nije samo stvar večerašnjeg potencijalnog bušenja. Vlado mora da ide ali mora se raskrstiti i sa Zagorcem i Gordićem. Bez obzira što je trener izgubljen u vremenu i prostoru, onakva indijanština od ove...
  12. Nelson

    FK Partizan 2020/21.

    To je najbitnije, šta je bilo u Mirjevu i u loži. Ova proslava 10 godina mature generacije 2010, pišanje po klubu od strane svih ćemo ostaviti za neki drugi put
  13. Nelson

    7DAYS EuroCup 2020/21

    Sramota je da se vrijeđa Šćepanović isto kao što je bilo sramota da se vrijeđa Čanak. Evidentno je da ništa ne štima, nema discipline, nema energije, izgubio se Pejdž, Mozli, Zagorac opet upao u airplane mode, S. Janković u punom sjaju, Gordić igra neke svoje utakmice, Dangubića neću ni da...
  14. Nelson

    Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

    I Suma opterećuje budzet i Sadik ga je opteretio, jedva izdržasmo. Uradiće Vazura rebalans i sve ok. Zeka Jojić nije orao teren ni kad je bio u top formi i ne vjerujem da će ga i sad orati. Nije mu to ni uloga niti je zato doveden kao ni Natho. Zna se ko ore a ko je majstor pritom ne umanjujući...
  15. Nelson

    Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

    Ima samo jedna zackoljica u toj konstrukciji. Mi smo, zadnjih 10 godina prodali igrače u vrijednosti od preko 100 miliona a cigani su prodali šta? U njih je u tom peridu upumpano skoro toliko. I mi i oni smo klubovi stranaka samo što od nas stranka malo više uzima a njima malo više daje
Top