Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од nemavise

  1. FK Partizan 2023/24

    Tramvajdzije sa juga samo nek nastave da poklapaju pesmama prozivke psiha sa jstoka
  2. FK Partizan 2023/24

    Očekivano bez reakcije picke od trenera, picaka od igraca, i placenih tramvajdzija sa juga
  3. FK Partizan 2023/24

    Danas je bilo sta korisnije i ispravnije uraditi u rupcagi od eventualnog kretenskog nastupa da idemo po nekakvu pobedu i borbenost, te patetike ostaviti za druga vremena.
  4. FK Partizan 2023/24

    Ukoliko odigraju kao da se nista ne desava, i satro igrace iz inata il sta ti ja znam kog proseravanja, i njima jebati mater. Ovakva prilika da odjekne nesto se ne propusta.
  5. FK Partizan 2023/24

    Kud ćeš veće sankcije od ovih koje trpimo?
  6. FK Partizan 2023/24

    I meni je krivo što će nas biti manje, za titulu znamo svi da nema šanse, znali smo i pre prošlog derbija.. Svako ko je bio tada, izašao je manje više zadovoljan sa stadiona jer smo im se posrali svima u usta tamo, žao mi je da isti ti ljudi par nedelja posle ne žele da imaju ponovo taj osećaj...
  7. FK Partizan 2023/24

    Taj potpisnik teksta je teski idiot i govnar i ne treba mu verovati ni reč
  8. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Al zato znamo koje sezone se nije pevalo protiv izdajnika sa te strane (ah da, dodji brate pa povedi, nece brate niko da te dira veruj mi). Kao da ti za to treba vodja uopste. Mnogo je lepse kad se integrise covek medju slobodne ljude na istoku/zapadu, jer je napeto kad ti sloboda svega zavisi...
  9. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Dugogodisnji pusaci vodjinog kurca, to svako zna. Bili su jedno vreme vukovi u jagnjecoj koži, i p.net ih je forsirao sa snimcima, slikama, promovisanjem i proseravanjem da su to neki novi mladi momci, hoce to tako. Tako se redovno oglasavaju oko svake nebitne teme i "dokazuju" srpstvo, al zato...
  10. Uprava i marketing

    ... edit, obrisano, da ne remetim novokomponovano jedinstvo partizan neta i juzne tribine, mozda donese dobro :D PS šta je sa članom Sensei iz Valjeva, on je npr mene (iz ove perspektive opravdano) banovao 2010 kad sam i ja bio taj koji je (tada i naivno) promovisao jug i sklapao bezuspešno...
  11. Liga konferencija 2021/22.

    Bla-bla, truć-truć. ps. Elrice javi se na pm, zajedno smo ispijali piva pred tekme par puta :D
  12. Liga konferencija 2021/22.

    ...
  13. Liga konferencija 2021/22.

    Znači, zabranjeno je proći "na publiku i Sumu na početku", samo priznajete ubedljive pobede i lepršavu igru, jer ipak Partizan tradicionalno melje protivnike u evropskim takmičenjima.. Ništa, daj da poništimo Anderleht prolazak na penale, jebiga imali smo sreće sa busenom trave (a usput je i...
  14. Liga konferencija 2021/22.

    Ovako "analiziraju" (i omalovažavaju) Partizanove nastupe još jedino članovi pokojnog rsb foruma.
  15. Liga konferencija 2021/22.

    Sta onda progutaju u poslednjim kolima lige ako postoji sansa za titulu
Top