Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од nikola1970

  1. nikola1970

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ne lupetaj gluposti. Ljudi, da li ste vi normalni? Ja kapiram obe strane ovog trenutniog "sukoba" izmedju organizovanih navijaca i "gledalaca", ali ajte molim vas, sto bi se reklo.
  2. nikola1970

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    To su radili oni prošli. Ovi koji su tu sada to nikad nisu radili. Organizovani navijači kao vrsta patriotske organizacije ima trip da su u obavezi da prozivaju i mrze svakoga ko nam je u prošlosti načinio neko zlo i to će se teško promeniti, iako su to sada deca koja nisu bila ni rođena...
  3. nikola1970

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Onaj poraz od Bajerna nas je skupo kostao, naravno... I veceras ovakvi neverovatni rezultati... Uzas. Svakako, nismo zasluzili prolaz i to je to.
  4. nikola1970

    KK Partizan - uprava i marketing

    Verovatno ga nije doveo, ali pitanje je samo koliko zeli da se umesa u nesto i da isprati i iskontrolise. S tim na umu slazem se sa @NikolaPartizan. Bolesnik kontrolise svaku poru ovog drustva i to mu je opsesija.
  5. nikola1970

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Govno malo cigansko. Kako se samo ironično smejao i to pored naše klupe. Mrš pičko mala što dalje od Partizana!
  6. nikola1970

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kakva je mašina Ejsi Lo bio au... Brz kao munja. Kakva je to utakmica bila. :)
  7. nikola1970

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ne lupetaj gluposti. Tribina je uz Zeljka.
  8. nikola1970

    Kup Radivoj Korać 2024

    Čutura ne filozofiraj. Lepo ti čovek kaže. Niko nama ne brani rezultate. Sami smo se ukanalili (bar za sada tako izgleda po našoj igri i izgubljenom kupu, ako osvojimo ABA sezona je uspešna za mene) i tu se svaka priča završava.
  9. nikola1970

    Kup Radivoj Korać 2024

    Nema laži nema prevare. Kevin Panter je treći najplaćeniji igrač EL sa 2.6m. Kao referenca - Klajburn i Džejms imaju po 2m. Nemam ništa protiv kapitena, ne može čovek sam da igra i da nam se igra zasniva bez pravog plejmejkera. Ali ajde da ne lažemo sami sebe...
  10. nikola1970

    Kup Radivoj Korać 2024

    Jedva čekam Efes sad iz inata!!! Podrška do kraja i nadam se da ćemo uigrati neku akciju u narednih 10 dana. :partizan-fan:
  11. nikola1970

    Kup Radivoj Korać 2024

    Ne mogu da verujem da neko ovde priziva bojkotovanje kupa ili KLS... od koga bre da se sklanjamo i kome da prepuštamo trofeje pa kakvi god da su?! Od koga da se sklanjamo? Od govana raspalih odvratnih, jebem ih u usta?! Imaš roster skupo plaćen, imaš igrače individualno možda i bolje od njih i...
  12. nikola1970

    Kup Radivoj Korać 2024

    Da li naš stručni štab kada gleda snimke utakmica vidi da mi nemamo 3 tečne akcije za celu tu utakmicu ili mi to vidimo ali to što vidimo nije to što mislimo i što je zapravo istina? Da li neko sa više košarkaškog obrazovanja može da pojasni zašto naš napad ne postoji i sve se svodi na...
  13. nikola1970

    Kup Radivoj Korać 2024

    Nismo mi sami sebe pobedili. Mi smo izgubili zato što nemamo nikakvu igru i kreaciju u napadu. Ne mogu pleja da igraju bekovi sve vreme. Da nije bilo Ledeja usrali bi nas 15 minimum.
  14. nikola1970

    Kup Radivoj Korać 2024

    Tužno je da mi ovakve timove ne možemo rutinski da dobijamo 20 razlike sa drugom postavom... Ovo nije igra već mučenje. Sutra čudo mora da se desi u našoj igri da bi dobili govnare.
  15. nikola1970

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ima na Telegrafu intervju sa tim istetoviranim tipom, dao je objašnjenje šta se zbivalo. On je neki tatoo majstor.
Top