Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Nikola78

  1. Nikola78

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ma oni bi i Bastiana Schweinsteigera zvizdali ako im neko odozgo kaze da je njegov deda bio nas neprijatelj i borio se protiv titovih partizana, a mi smo Partizan. To je taj mentalni sklop, srecom pa se nisu setili. A mogli bi i BMW da bojkotuju posto su oni proizvodili motor za avione koje su...
  2. Nikola78

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kao da sam ja pisao ovo gore... pratim Partizan 40 godina, radovao sam se I tugovao, plakao I nervirao se, ali nikad ama bash nikad nisam opsovao moj Klub, trenera niti igraca. Psujem sebe nekad sto sam zavoleo tolko Partizan, ali nikad nekog koji je u Partizanu.
  3. Nikola78

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Trebao nam ovakav poraz kuci. Ako ovo veceras ne bude prekretnica sezone, mi dobrog do kraja sezone necemo videti. Znaci ili dobijamo sve do kraja ili ode sve u K! Mrzim sebe-volim Partizan!
  4. Nikola78

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Mozda ih trebamo ih placati na normi (po ucinkom na utakmici) :))
  5. Nikola78

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ja cekam od 5/12, ista prica. U isti dan sam narucio duks i maicu iz fk butik, stigla narudjbina u Australiji za 8 dana DHL-om.
  6. Nikola78

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ja narucio online 5/12, jos mi nisu poslali. Pisao dva emaila, nema odgovor. Nije mi jasno kako uopste funkcionise taj shop.
  7. Nikola78

    KK Partizan - transferi

    Ceka se Porfirije da aminuje
  8. Nikola78

    KK Partizan - transferi

    Sam mi Dante rekao kad sam ga pitao sto nije ostao josh sezonu, kaze 'yeah, Mirotic called me earlier to ask me to stay, but i was already commited to NBA'. Sad, ako on laze mene I ja lazem vas
  9. Nikola78

    KK Partizan - transferi

    "Onaj koji je dao rec" je cak I Dantea zvao da ga ubedi da ostane, ali je Dante vec bio 'commited to return to NBA'. To mi licno Dante tekao na komemoraciji Cecila. Dotle je prica bila ozbiljna s njim, ne cudi me da I Punter I Zac ostali ubegjeni da dolazi.
  10. Nikola78

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Sad sam video njegov post. Neverojatno ali komemoracija je u Melburnu (Broadmeadows basketball hall) bulvalno na 10 minuta od mene . Partizanov n11 dres na mene I prvi sam tamo sutra ujutru sa sinom. I na kraju sveta...
  11. Nikola78

    Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    Isto I meni, vratio se u juce u Australiju. Placam troskove I uslugu.
  12. Nikola78

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Zna Grba da nema pete utakmice...bice 'sad ce stoka da vas razbije'...
  13. Nikola78

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Pevalo se 80ih I 90ih I pre i za vreme utakmica na fudbalu kolko me secanje sluzi, Partizane jedini nije pesma narikaca nego pesma nase ljubavi prema Partizanu. A kad treba da se peva inane, odredi minut I rezultat molim te
Top