Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од NN G012

  1. NN G012

    Liga Evropa 2017/18

    Ovi indijanci ovde su računali Rijeku umesto Salzburga... S obzirom da je Salzburg ispao, a iznad nas je, mi smo još jedno mesto ispod.
  2. NN G012

    KK Partizan 2014/15

    Кад јутро сване, ја бројим сате, када ће конференција...
  3. NN G012

    Partizan i mediji

    Чули те...
  4. NN G012

    Dule Vujošević

    "Знам колико је слава пролазна и свестан сам залудности величине. Упркос томе, дешавало се да будем изненађен што се после неког неиспеха нађем остављен, готово сам, и то посебно од људи који су ми у добра времена били верни пратиоци. Пси су увек уз ногу човека, и по томе се разликују од људи" -...
  5. NN G012

    Dule Vujošević

    Не, нема потребе да ја отварам икоме очи, јер очигледно да свако види оно што жели да види! Па ако већ знате, и то и-ха-ха од кад, било би заиста време да све изађе на видело! Оно што ја једноставно не могу да поверујем, опет се понављам, је то да у овој тренутној ситуацији, кад је свима...
  6. NN G012

    KK Partizan - sezona 2013/14

    whA92Y Извињавам се ако је овоме већ било речи, нисам успео да прелистам све! И колико све ово има везе са истином..?!
  7. NN G012

    Dule Vujošević

    Поред свега што нам се дешава у последње време, и шта нам багра ради, и како нас уништава на свим нивоима, ви сте се ухватили за Ђурића (који је свакако прошлост) као нездрави! Алал вам курац! Један једини човек који брани интерес Партизана у овим тешким данима, буквално једини! Вређајте га још...
  8. NN G012

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Свакако, али бар нисмо "намештали" против кога ћемо играти... А и с обзиром да ће ФМП бити први и да ће се фајнал фор играти у Београду (ваљда), пре бих изабрао да играмо против усташа у полуфиналу! Далеко од тога да се плашим Ћокијевих пулена, али не волим то штимовање на кога ћемо ићи, није...
  9. NN G012

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Потпис! На пример, догоди се то, и онда не дај Боже поново имамо лош дан и изгубимо, шта онда..?!
  10. NN G012

    Uprava i marketing

    Тако је Славољубе, опако доносиш закључке! Од два зла не могу да изаберем мање зло, јеби га...
  11. NN G012

    Uprava i marketing

  12. NN G012

    Uprava i marketing

    Много се глобализују ствари и све се схвата буквално! То ако смо пре за подршку играчима, па тек онда за прозивање управе, не значи да подржавамо говна и да не желимо да их се отарасимо! Него, једна ствар ми није јасна... До скоро се причало како је ова управа са све мутавим на челу завршила...
  13. NN G012

    FK Partizan - sezona 2013/14

    А који је то тренер освојио било шта пре него што је дошао код нас..? едит: Тек сад видим да је Живе поставио слично питање, јеби га...
  14. NN G012

    Uprava i marketing

    Много их је погодило досадашње повремено скандирање, па ће их сад ово убудуће толико раздрмати да ће се сигурно одлучити да сви поднесу моменталне оставке! Њих то не дотиче, и док се нешто конкретно не учини (а то наравно нема ко да покрене) узалуд труд, џаба нам све... Мени је ова титула изнад...
  15. NN G012

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Фрустрирајућа чињеница буразеру!
Top