Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од ogipfc

  1. Uprava i marketing

    To je taj isti Pantic sto je pre samo godinu dana pljuvao u kameru i govorio kako je Djukic dosao sa 4 kofera i ostace do kraja ugovora. E pa zelja mu se ispunila....
  2. Dres Partizana - nekada i sada

    Na osnovu cega je cena dresa $83 dolara za inostranstvo za troskovima postarine od $25 dolara po paketu? Domaci dres je $34 dolara ako se kupuje pojedincano ili $25 ako se uzima preko 50 komada.(direktno od Nike sigurno jeftinije) E sad nisam bas upucen u cjenu stampanja grba, reklame i male...
  3. Dres Partizana - nekada i sada

    Bruka, dres se prodaje za 39 dolara. Ledja su skroz crna. http://www.worldsoccershop.com/82863-bw.html
  4. Dres Partizana - nekada i sada

    ovo ni mogao rezervni da bude. veoma mocan
  5. Dres Partizana - nekada i sada

    Nazalost ovo ce da bude dres. Pogledajte verziju u ciganskim bojama od novog francuskog prvoligasa.
  6. Dres Partizana - nekada i sada

    Prvi dres sa crnim sorcem izgledo mocno, nekako pobednicki. Nisam ljubitelj belo na belo. Nasa draga direktorka marketinga vise reklamira svoje nogice a klub ostavlja pare na stolu zbog nedostatka dresova za prodaju. Imam dres iz svake sezone zadnjih 15tak godina, par iz 90tih i cekam ove nove...
  7. Dres Partizana - nekada i sada

    Bez crvenih pruga na sorcu naravno :)
  8. Dres Partizana - nekada i sada

    A sta je sa belom kombinacijom??? Nesto ovako?
  9. Dres Partizana - nekada i sada

    Pa zasto stavise kragnu i na crni??? Mnogo bi bilo lepse bez kragne
  10. Dres Partizana - nekada i sada

    Ja na dres cekam vec tacno 32 dana. Kupio sam na Partizan365.com Cuo sam se sa njima preko maila vec 4 puta i oni krive adidas da nisu poslali dresove na vreme. Sve u svemu ovo je dobra vest za klub posto ovi crno beli dresovi u veliko prodaji kostaju oko $30 a klub ih prodaje za $50 pa vi...
  11. Dres Partizana - nekada i sada

    Evo konacno nesto novo i iz adidasa. Trenerka i zvanicna majica
  12. Jelen Superliga 2010/11

    Solidan uvod u novu sezonu. Dosta sansi, borbeno. Malo me brine odbrana ali valjda ce i to da se ustima. Sve u svemu 3 boda za otvaranje. Grobari su bili haos celu tekmu zvucalo je veoma dobro na TV. Pozdrav iz paklene Arizone (45 stepeni danas)
  13. Dres Partizana - nekada i sada

    Ma sta vam je Vocado dresovi su bili do bola. Sjecam se dobro da je stara morala da izdvoji trecinu plate za taj dres kad sam ga narucio u Tempu :wink:. Slazem se da bi trebalo da probaju kombinaciju sa crnim sorcevima. Izgledali bi mnogo mocnije!
  14. Liga šampiona 2010/11

    Gledao sam Hapoel u prvom kolu protiv Zeljeznicara i pravo su me iznenadili igrom. Imaju par stranaca i stadion im je bio dupke pun. Jos kad uzmes vremenske uslove u Izraelu u ovo doba godine nikako nebih volio da ih dobijemo kao protivnika. Ja mislim da bi nam Kopenhagen najbolje legao zbog...
  15. Liga šampiona 2010/11

    Rezultat odlican, igra bezidejna i spora vecinu utakmice. Ako hocemo u ligu sampiona moramo i mozemo bolje. Odbrana jos uvek neuigrana a sta reci za Klea? BRAVO MAJSTORE PFC4EVER
Top