Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Oki

  1. Oki

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ajde dosta, tišina tamo. Na ovom forumu se takve stvari ne govore, to je širenje defetizma, podržavanje psihopate, brnabe, čovića i patrijarha. Trebaš kao zombi da ponavljaš mantru, podrška treneru i igračima. (Kao da se to ne podrazumeva) Uostalom, ti nemaš završenu trenersku školu, moraš...
  2. Oki

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Me nisam, ako pažljivo pročitaj, videćeš da sam rekao da je loša selekcija igrača samo jedan od razloga.
  3. Oki

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nisam ni rekao da je bila opcija zadržati Egzuma i Lesora, iako za Lesora je možda i bilo neke minimalne šanse. Moja zamerka je što se nije tražio sličan tip igrača, bar približno, a ne dovoditi mekane i flegmatične košarkaše i to direktno iz NBA. Za te iste pare se mogao dovesti neko...
  4. Oki

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja sam samo i pre svega navijač PARTIZANA, a ti i slični tebi ste navijači Željka, Pantera, Duleta, Moreire, Sume, Save , Stanoja ,nastavi niz... Partizan iznad svih.
  5. Oki

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ovo je opet poluistina i demagogija na kojoj bi ti i vučić pozavideo. Nama se državni vrh-psihopsta, pa i crkva mešala u završen transfer možda i najboljeg igrača Evrope, i to je činjenica i to niko ne osporava. To je imalo uticaja na selekciju, ali šta smo mi uradili sa parama, i to ogromnim...
  6. Oki

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Da li postoji neko ko ima muda da postavi prava pitanja Obradoviću? Košarkaška pitanja, pitanja o odlukama u toku utakmice, pitanja o nedostacima, o selekciji? A ne one budalaštine koje postavljaju duo fantastiko Rada i Rajko. Ili pitanja ostalih novinara koja su ili unapred pripremljena, ili...
  7. Oki

    Kup Radivoj Korać 2024

    Postalo je zamorno i nepodnošljivo čitati poruke većine ljudi na ovom forumu, koji nemaju dodira sa elementarnom logikom. To su uglavnom infantilno-paranoični upisi, gde oni brane Željka i Partizan od nas zlih ljudi koji samo pokušavamo reći da nešto očito ne valja. Razloga za ovakvo stanje je...
  8. Oki

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Počeo da nam se diže na baba ligu. Ajde sad da vežemo 5 pobeda za promenu.
  9. Oki

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Znači nikad.
  10. Oki

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jel još neko primetio da mi od početka sezone NEMAMO akciju za poslednji šut. Ili se izgubi lopta na izvođenju, ili se uzima neki ludi šut iz driblinga, znači, tiha jeza. Ovo se ponavlja po ko zna koji put. Sudije na kraju nisu svirale čistu nesportsku onog Žabara mrtvog. Pogledali smo kad...
  11. Oki

    FK Partizan 2023/24

    Dečko me oduševio. Da se on na Areni onako posere na ciganskog experta za suđenje, koji se zabezeknuo u momentu i ne veruje. Toliko se zaoštrilo da su im javili iz režije da nemaju više vremena, pa su prekinuli analizu pre kraja. Bojim se da će Filip popiti otkaz, ili će ga unaprediti da...
  12. Oki

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Fun fact: Simon Vukčević je ušao u prvi tim kao super mega giga talenat, fizički miljama ispred svoje generacije, sa brutalnim šutem, sa nekom zajebanom tarzankom, i uzeo je broj 1, zvuči poznato ?
  13. Oki

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Bogdan solidan. Možda igra najbolju sezonu karijere.
  14. Oki

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja nisam imao snage da se radujem.... Prvo ne pravimo faul u poslednjih 20 sekundi dva puta na 4 i na tri razlike,odlukom trenera. Potom gubimo loptu na bočnom izvođenju po treći put ove sezone, jel realno???? I šlag na torti, imamo 2 razlike, jedna sekunda (1 sekunda) do kraja, naša lopta...
  15. Oki

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Đorđeviću kum Nebojša Ilić, najveća ljiga ciganska. Željko Obradović koji posle one utakmice fenera protiv limenki u beogradu i vređanja Željko turčine, govori kako je imao odlične odnose sa svima u zvezdi i da je mislio da su mu prijatelji, pritom punio budžet cigana nekoliko godina sa...
Top