Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Pajas - најновије активности

  • Pajas
    Pajas reacted to Nikola_G's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Cigani su lopovi i otimači titula i pobeda. To je činjenica. A mi smo poštena priča, da? I sad se ovde kuka za penalom koji verovatno...
  • Pajas
    Pajas reacted to Chika Rale's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Izgubiti časno posle velike borbe u kojoj je protivnik bio bolji je u redu, ali izgubiti posle loše igre od lošeg protivnika je jadno...
  • Pajas
    Pajas reacted to serAlex's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    A oni čiji glas ima neku težinu neka ćute i dalje do nekih srećnijih vremena kada će da se vrate u klub... koga više ne bude.
  • Pajas
    Pajas је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Trebali smo da napustimo prvenstvo još kod one otete titule Marku Nikoliću. Znam da niko tada nije verovao da će lopovi kokošari i...
  • Pajas
    Pajas reacted to Haris_Brkić's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Nemam snage više ni da pišem... Mržnja me je nadvladala...sve ih jebeno mrzim! Vidimo se u Lučanima. NUSKNVP!
  • Pajas
    Pajas reacted to Urije's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Proće i ovo zlo zvano aleksandar pickousti... kad tad
  • Pajas
    Pajas reacted to goodfornothig's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Iz sadasnje perspektive smrdi i sama namera, u suprotnom bi promenili stav 6x ... A ovamo akcijaju svoje igrace u areni Vratice se sve...
  • Pajas
    Pajas reacted to Nisi's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ne postoji ni jedna I nista slicno na svetu. Verujem da nikada nece ni postojati. Ovo je bolest.
  • Pajas
    Pajas reacted to Direktor_Grobar's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Hteli smo da udjemo u gol. Evo vam titula cigani pusite ga i vi i savez.
  • Pajas
    Pajas reacted to tribiani's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Šta reći? Na žalost, zaslužen poraz. Previše smo ovakvih utakmica odigrali u ovoj sezoni, da bi se nadali tituli. Duljaj sad ima...
  • Pajas
    Pajas reacted to crna ovca bela vrana's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Bravo Duki! Bravo momci! Bravo Grobarijo! Bravo bre! Ja prezadovoljan posle svega vidjenog. Citao sam pazljivo sve posle derbija na...
  • Pajas
    Pajas reacted to Dubaz's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Obzirom da vodim računa o datumima i da mi je bitno kada neki datum ima neku simboličnu vrednost (kao što je na primer današnja utakmica...
  • Pajas
    Pajas reacted to serAlex's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Braćo i sestre, 6 kola je ostalo do kraja regularnog dela. Kurva sve manje prostora ima da nas namesti, a MORA da nas namesti, inače se...
  • Pajas
    Pajas reacted to Bokili's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ma nema ovde 9 metara, mozda jedanaest. E govna raspala, smrdljiva ciganska.
  • Pajas
    Pajas reacted to zigy's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Momcima i Duljaju, bravo, bravo junaci!!! Sudijama da jebem sve mrtvo i živo, pa ima li neki sport gdje ćemo imati neku gospodu od...
Top