Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Pajas

  1. Pajas

    FK Partizan 2023/24

    Trebali smo da napustimo prvenstvo još kod one otete titule Marku Nikoliću. Znam da niko tada nije verovao da će lopovi kokošari i secikese da naprave ovaj brlog od države i sporta i da će tragikomedija jednog naroda ovako dugo da traje. Samo smo ikebana u serijskom osvajanju titula bednih...
  2. Pajas

    FK Partizan 2023/24

    Može li neko da postavi sliku onog pomerenog živog zida?
  3. Pajas

    FK Partizan 2023/24

    Pošto je Jug oterao upravu, mogao bi da na svakoj utakmici pomogne ovim junacima i Duljaju protiv naprednih ciganskih fekalija. Postavljaće nam sudiju specijalca na svakoj utakmici.
  4. Pajas

    FK Partizan 2023/24

    Kakva je bila reakcija našeg kluba na postavljanje ovog govnara koji je sam tri puta sudio u ovom prvenstvu???
  5. Pajas

    FK Partizan 2023/24

    Govna lopovska! Kakvu su nam smradinu poslali da sudi. Ono je bio faul nad Severinom, nije bilo trzaja rukom, ni udarca laktom Neće da postoje kada im padne vrhovni kriminalac. MRŠ Govna lopovska!
  6. Pajas

    FK Partizan 2023/24

    Prave nacionalni stadion od 400 miliona evra a liga im se igra po njivama. Mislim da je Zahid korisniji levo, Stjepanović kao bonus.
  7. Pajas

    FK Partizan 2023/24

    Miličić počinje sa treninzima po povratku ekipe u BG.
  8. Pajas

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Još štoperčina pa da se "kidamo sa Turcima"!
  9. Pajas

    FK Partizan 2023/24

    Pazar nam napravio 4 zicera u drugom poluvremenu! Sabili su nas u šesnaesterac! Golmane BRAVO!
  10. Pajas

    Uprava i marketing

    Ide se na to da izgubimo licencu i da vođina miljenica svakako igra za LŠ.
  11. Pajas

    FK Partizan 2023/24

    Severina je mnogo više doprineo igri od Meniga, iako je igrao dosta manje.
  12. Pajas

    FK Partizan 2023/24

    Ja sam nezadovoljan igrom. Izgleda da mnogo fale i Belić i Kanute.
  13. Pajas

    FK Partizan 2023/24

    Trebala bi podrška navijača ispred stadiona u Kragujevcu. I dalje mislim da bi Jug morao da bude pun na našem stadionu. Bojkot nije pritisak, neka grmi na JNA protiv lopina!
  14. Pajas

    Uprava i marketing

    Neverovatno je da se ti "bivši igrači" nisu potpisali!
  15. Pajas

    FK Partizan 2023/24

    U svaki naredni meč kao da je za titulu! Vrhovni ciga ima malo većih briga, možda prolećni deo počne u drugačijim uslovima.
Top