Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Pankoz

  1. Pankoz

    KK Partizan - uprava i marketing

    https://pescanik.net/kukoc-radja-i-beogradska-arena/
  2. Pankoz

    KK Partizan - uprava i marketing

  3. Pankoz

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    To za F4 karte si u pravu,jer dobio sam mail da kupim karte za F4 pre redovne prodaje.
  4. Pankoz

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    U potpunosti sam saglasan sa tobom,jedino što hanuma hoće da me izbaci iz kuće zbog EL TV. Aj kaže što pratim Partizan kada gostujemo,na šta je znala kada se udavala,nego što gledam i druge klubove :D.
  5. Pankoz

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sada je cena sigurno manja,bila je neka akcija na polovini sezone u pola cene.Sada je verovatno još manja.
  6. Pankoz

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ni mene. Pokušavam ovim pisanjem i iznošenjem činjenice da čaram-baram da se ne prosere večeraske.
  7. Pankoz

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nego,Belineli se pošteno ispromašivao poslednju utakmicu protiv puta Barce,verovatno kao nikada u životu. 1-1 slobodna bacanja 0-3 šut za dva poena 1-7 šut za tri poena Nadam se da neće večeras iz svlačionice sve pogađati,no da nastavi u istom ritmu kao prošlu :D Iz dubine duše se nadam večeras...
  8. Pankoz

    KK Partizan - uprava i marketing

    @lukaimasa Pa nisu baš ni devojčice,rekao bih da su neke zrele i za udaju :D
  9. Pankoz

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Odavno mi se nije desilo da me neki poraz (ne računajući prošlosezonsku seriju sa ciganijom iz Madrida) tako bacio u loše stanje. Ceo povratak iz Arene do NS-a nisam dve rečenice progovorio.Legao sa glavoboljom i ujutro oko 5h sam morao cepnuti kafetin da popusti tintara. Elem,ceo opis...
  10. Pankoz

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

  11. Pankoz

    Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    Idemo dalje :-)
  12. Pankoz

    KK Partizan - uprava i marketing

    Nema opcija za staru sezonsku Grobari jug - Nivo 400... Šta sada štiklirati tu,a imam tu prošlogodišnju sezonsku za tu tribinu?
  13. Pankoz

    Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    Aj da onda i ja pohvalim a i ujedno se zahvalim @Tuljo na preuzimanju i dostavljanju majice i članske karte za mene i moja 3 drugara. Nego,zar nismo mi trebali imati dodatni logo na majici kao forumaško obeležje ili je to samo bila ideja koja se nije realizovala?
  14. Pankoz

    Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    Mi grobarija smo sve samo ne strpljivi :-)
  15. Pankoz

    Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    Dugo ima nešto traje to upoređivanje... Neozbiljno poprilično
Top