Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од PAOK hool

  1. PAOK hool

    KK Partizan - uprava i marketing

    Potpuno si pobrkao lončiće. Nisam nigde rekao da klub ima redarsku službu. Radio sam kao redar i nema šta o tome da mi pričaš. Klub deli Arenu po sektorima, kako uostalom i prodaje karte. Redarske službe se moraju ponašati i sprovoditi kontrolu ulaznica u skladu sa tim. Neće klub edukovati...
  2. PAOK hool

    KK Partizan - uprava i marketing

    Da se nadovežem na priču o kartama na nivou 400, osim što sam klub prodaje karte za stajanje, određeni kontigent se valja i preko Telekoma, pa vi vidite… Na mom mestu uvek neko sedi, nebitno da li dolazim 35 ili 50 minuta ranije. Naravno da pomeram ljude jer me ne interesuje. Svoju sezonsku sam...
  3. PAOK hool

    KK Partizan - uprava i marketing

    Nemoj molim te da ulazimo u šizofreniju. Da li si pročitao šta si napisao? Ćoravi finansira odlazak Ferrela u Budućnost? Ćoravi bušio kod zalizanog za odlazak Madara? Nemoj da se sprdamo molim te... Za Madara je situacija bar jasna. Zalizano govno jeste :picka-ciganska: ali ne bi taj ugrozio...
  4. PAOK hool

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Zna li iko zbog čega najokoreliji navijači ne dolaze na ABA ligu? Šta im nije po volji? Da li je ne snazi neki bojkot? Jedan od najboljih timova u Evropi, Željko na klupi... Šta je još potrebno? Popunjavao se Pionir i kad je igrao Adin Vrabac. Nije mi jasno. Prošle godine se dešavalo da dođe...
  5. PAOK hool

    FK Partizan 2023/24

    Gledam koliko se ovde pljuje Duljaj kao da je neprijatelj broj jedan... Ja razumem da smo mi imali i boljih trenera. Da se ne lažemo, ja bih voleo da vidim Ćelavog pored klupe. Da li je to realno u ovoj situaciji? Ko bolji može da popuni tu ulogu?
  6. PAOK hool

    Kup Radivoja Koraća, 2023.

    To je faul koji se ne svira
  7. PAOK hool

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Da se opremio patikama za naredne 3 sezone.
  8. PAOK hool

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Koliko mi je toplo oko srca kad vidim da jednog trenera Partizana ovoliko poštuju gde god da se pojavi. Čovek dođe u Zadar gde pevaju "Ubij Srbina" i dobije aplauz, dođe u Split dobije aplauz. Svi žele svojih 5 minuta sa Željkom na konferencijama. Osećam se kao da smo potpuno van konkurencije...
  9. PAOK hool

    FK Partizan 2021/22.

    Sticajem okolnosti nisam posetio forum oko nedelju dana i poprilično me iznenađuje 50 strana ispisanih o Suma- Stanojević situaciji... Neću ponovo to da rasplamsam, ali ono što moram da prokomentarišem je da smo čudna sorta mi Grobari. Tu smo kada treba da se iznese neka kritika, konstruktivna...
  10. PAOK hool

    Radio Mileva, Leto 2021.

    Koliko vidim pozivaju se na Tanjug kao izvor ali na njihovom sajtu nema ove informacije.
  11. PAOK hool

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Vredi pogledati ovaj materijal od Dreksela. Lepo osveženje od Partizan TV. Čini se da je jako fin i kulturan momak... Mislim da će on biti vrlo koristan ove sezone. Baš bih voleo da uspe! Vezano za dres, jako interesantno i nesvakidašnje. Voleo bih da Under Armour ostane sponzor još bar 5 godina.
  12. PAOK hool

    Liga konferencija 2021/22.

    Bio sam baš u tom delu na istoku, gde je izlazio Alano. Iskreno najviše sam se pribojavao da će neko to uraditi, ali ja nisam čuo ni jedan takav povik. Bilo je drugih uvreda u žaru borbe, malo i gađanja, srednji prst i tome slično. Jedino što jeste bilo je :picka-ciganska: e sad pitanje je...
  13. PAOK hool

    Liga konferencija 2021/22.

    Za sve vas koji ste utemeljili mišljenje da je 5 pobeda minimum jer su protivnici "slabiji" od Santa Klare i Sočija, samo imam dva pitanja... Da li smo mi pobedili Soči i kakav nam je učinak protiv Klare?
  14. PAOK hool

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Očekujem još eventualno startnog centra i ništa više. Osim toga mislim da je tim kompletiran i ne vidim opciju da se dovodi još jedan igrač spolja. Tu su Avramović, Mur, Panter, Madar i Dreksel, sve kombo igrači koji mogu da odigraju i 1 i 2. Na to računajte Trifu koji može da odgovori na 2 i...
  15. PAOK hool

    Liga konferencija 2021/22.

    Rano je zaletati se sa zaključcima ali možemo da se složimo da smo večeras videli slabosti ovog tima. Najviše se ogledaju u tromosti odbrane, pre svega Vujačića i Saničanima. Oni svakako imaju svoje kvalitete i za našu ligu su i više nego dobri, ali prve ekipe sa malo bržim igračima nam prave...
Top