Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од paokara

  1. paokara

    KK Partizan 2018/19

    posle ko zna koliko pisem na forumu da bi izdvojio ovo sa b92: https://www.b92.net/sport/teme/luka-nikolic.php?yyyy=2019&mm=03&nav_id=1521597 govna ostaju govna
  2. paokara

    FK Partizan 2016/17

    Stevanovic je mogao da nas usere samo tako, znaci da nista nije uradio bilo bi bolje, da je seo na stolicu ispred gola bilo bi bolje. Bravo momci, pored svega smogli snagu za pobedu. Tesko je sad ovo i psihicki izgurati, ali nista nije gotovo! Da dobijemo u Nisu pa da slavimo!
  3. paokara

    FK Partizan 2016/17

    Cvrsto verujem da ce Marko ovo okrenuti u nasu korist. Znamo mi da pobedjujemo i pred praznim tribinama... Tuzno je to ali tako je. Mora da proradi inat, moramo da se osvestimo, i dalje je sve protiv nas, i dalje nemamo nista. Ima vremena za slavlje, daj da mi to uzmemo napunicemo posle stadion...
  4. paokara

    FK Partizan 2016/17

    Ja bi samo pitao ko je uvredjen tom pesmom, ko se prepoznao? Ko je to odrastao uz Partizan, a roditelji mu madjar i ustasa i zasto ga to vredja. Jedina mogucnost da je iko uvredjen je da je taj stvarno odrastao uz Partizan a da mu jedan roditelj nije ustasa nego obican hrvat. Onda podrzavam...
  5. paokara

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Dal je neko upoznat - jel nasi u klubu uopste imaju predstavu sta bi ili sta cemo igrati sledece godine?
  6. paokara

    FK Partizan 2016/17

    KARAJ KUCKU, PUNI PO SRED RUPE! https://youtu.be/dS9AawMqmdM?t=5
  7. paokara

    25 godina od Istanbula

    Svaka cast za ove price, zavidim pojedincima.. Ako imas srece tako nesto dozivis od voljenog kluba jednom u zivotu... Ja sam bio bas klinac 92., tek pocetak skole, nisam bio ni svestan koliki je to podvig. Slabo se secam tako da su mi ove price itekako interesantne, vidim sebe u nekim momentima...
  8. paokara

    FK Partizan 2016/17

    Sve OK, imamo majstore u napadu. Idemo da dobijemo sve do kraja - nemoguca misija ali nije u nasem maniru da se obaziremo na to. (Vucicu pederu!)
  9. paokara

    KK Partizan 2016/17

    Samo sto je Vrabac demantovao... http://mondo.rs/a989668/Sport/Kosarka/Adin-Vrabac-nije-produzio-ugovor-sa-KK-Partizan.html
  10. paokara

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Eto grobari ako se jos niste odlucili poslusajte naseg Ivicu i dajte glas premijeru. Jedini pravi izbor. Jebes mi sve ako ne krenem da glasam za vucica kad vidim koliko smo retardirani, nek nas satre - i klub i drzavu i sve. E bre na koju stranu si se svrstao? Vucic, Mali, Babic, Informer...
  11. paokara

    KK Partizan 2016/17

    Ja ne zelim da poverujem da ima tolikih maloumnika, ali ne bi se zacudio da ima. Trovanje salmonelom svakako mora da ima trag koji vodi do uzroka, inspekciju i obelodanjivanje odgovornih.
  12. paokara

    VК Partizan, PK Partizan

    Odlican tekst na B92, za divno cudo.
  13. paokara

    KK Partizan 2016/17

    Nasem bratu Lukovicu naklon do poda za odnos prema klubu, danas i uvek.
  14. paokara

    KK Partizan 2016/17

    @Partizan Style Ok, evo aj sad ti meni odgovori na ovo, hipoteticki: 1. Dzikic ga je doveo, i hteo je da mu dozira minutazu i tako je i krenuo. 2. Canak ga je koristio u kupu vise nego sto se ocekivalo, svestan rizik ili ne, ali imali smo objektivno problem sa manjkom igraca jel da? I ko je tu...
  15. paokara

    KK Partizan 2016/17

    Au brate preterase ga po neki. Lepo je ponekad procitati argumentovanu kritiku na racun sklopa tima, mogucnosti igraca, poteza uprave.. Al ispadose neki na forumu toliki eksperti da je prosto neverovatno kako nisu nasli angazman do sad. Timu svaka cast, bore se, pola ekipe potrovano pola...
Top