Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Partizan_ale

  1. ABA-liga 2012/13

    Ivan Bogunovic ‏@Bogun13 3m Za mnogobrojne koji su se raspitivali o dolasku KK Partizan - poslednji info, dolazak je planiran oko 6.30.
  2. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    I Koturović je odigrao jedan meč za Finiks Sanse :)
  3. FK Partizan 2012/13

    Carlsberg je i sa Zvezdom potpisao sponzorstvo prosle nedelje.
  4. Rukometni klub Partizan

    Ja mislim da se igra u subotu u 17h.. I da, igra se na Banjici..
  5. KK Partizan 2012/13

    Jel tačno to da danas dobijamo novog plejmejkera? Najbolji strelac u istoriji svog univerziteta?!
  6. VК Partizan, PK Partizan

    Vlada Gojković je, ako se ne varam, postao trener Jadrana HN i završio igračku karijeru.. I ja sam njega priželjkivao, retko gotivan igrač...
  7. KK Partizan 2012/13

    Sa više strana je potvrđeno da Žare preuzima naše mlađe kategorije.. Možda i najveće pojačanje koje smo dobili.. Dule excluded
  8. Jelen Superliga 2011/12

    Za 900.000 smo mogli dva sasvim solidna igrača da dovedemo i znatno ubrzamo igru.. Ali avaj, doveli smo ovog balvana naduvenog koji je totalno nezainteresovan i odradiće ugovor, uzeće novac, možda postati idol još nekim protivničkim navijačima, a onda će zapaliti i družiti se svojim silnim...
  9. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    председник Р.Срспке Додик сутра путује у вишедневну посету Израелу, где ће имати више састанака са председником Израела, министрима и привредницима. Паметноме доста.
  10. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Šaran na tviteru
  11. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Drugari, vidimo se sutra... Ne mogu da vam opišem koliko mi je krivo što sam propustio da vidim i dam svoj broj sezonske.. Zato će nas sutra barem 1007, da pokažemo pustimo vodu da govna odu.. Neka bude što biti ne može... Avram, fuck off !!!
  12. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Aca Stojanović twitter ???
  13. Kvalifikacije za LE 2011/12

    OK je da se zamera ponesto Stanoju, ali bude li se krenulo sa trazenjem njegove ostavke na prvi sledeci kiks, mi i ne zasluzujemo da postanemo ozbiljan klub.. i do veka ce da nas jebu u ovom mulju... Stanoje je nasa svetla BUDUCNOST !!!
  14. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Rizikujem da me svi napadnu, jako dugo pratim i retko pisem ovde, ali nakon odgledanog snimka utakmice od juce mogu samo da potvrdim ono sto sam video na stadionu, a to je da je Marko Scepovic juce bio i vise nego korektan... Njegova igra juce uopste nije problematicna, samo neka tako nastavi...
  15. Kvalifikacije za LE 2011/12

    jel se zna da li je revans u utorak ili sredu ?
Top