Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Peđa

  1. Evroliga 2009/10

    Ljudi..jel moze neko da postavi link za gledanje na netu?..hvala
  2. Дђ...немогу ти ја то..здрвавствени проблеми..дај мени ти снајку и све је у реду..а ти вајДу...

    Дђ...немогу ти ја то..здрвавствени проблеми..дај мени ти снајку и све је у реду..а ти вајДу с'Зеком..а сад палим сутра требаа рано да устанем...око 10..:D
  3. Па ако и она прати фудбал онда и њу следује пар..наравно Вања она сме да бира боју..:D

    Па ако и она прати фудбал онда и њу следује пар..наравно Вања она сме да бира боју..:D
  4. и да,да допуним!Екстра Слике! ;)

    и да,да допуним!Екстра Слике! ;)
  5. sto bi.... .:D

    sto bi.... .:D
  6. 'de si bre..

    'de si bre..
  7. e hvala tebra puno.. :ziveli

    e hvala tebra puno.. :ziveli
  8. Srecan rodjus tebra! :ziveli

    Srecan rodjus tebra! :ziveli
  9. Evo me bre calac ja tu tebe nema evo pitaj ekipu sa Msn-a.Tebra zavrsi skola prodjoh vrlo dobar...

    Evo me bre calac ja tu tebe nema evo pitaj ekipu sa Msn-a.Tebra zavrsi skola prodjoh vrlo dobar :D jeeeees!aj cujemo se na Msn jel me ovde mrzi da semPi.zop tebra!
  10. Тебра оставио сам ти линк Гамије на мсн!Кад спуштиш чуј песму Мој је Живот! ;)

    Тебра оставио сам ти линк Гамије на мсн!Кад спуштиш чуј песму Мој је Живот! ;)
  11. е немој Зеко све од једном има опет да му рикне графичка!Јаоо Јеврем баш зна кад да не буде...

    е немој Зеко све од једном има опет да му рикне графичка!Јаоо Јеврем баш зна кад да не буде овде! :buhaha
  12. poz caaalaac!ma cuo sam da ti riknula graficka pa sad cekamo da se vratis!ovde sve po starom...

    poz caaalaac!ma cuo sam da ti riknula graficka pa sad cekamo da se vratis!ovde sve po starom nista novog i cujemo se!
  13. de si calac!pa nisu lose ove nove stvari!poz vidimo se u subotu ;D

    de si calac!pa nisu lose ove nove stvari!poz vidimo se u subotu ;D
  14. poz,kako je? zop vidimo se na msn!

    poz,kako je? zop vidimo se na msn!
  15. VК Partizan, PK Partizan

    VATERPOLO: Kup Partizanu. A kome drugom!? Subota, 1. mart 2008. 21:13 U srpskom vaterpolu nema neizvesnosti. Vaterpolisti Partizana osvajači su Kupa Srbije, pošto su u subotu u finalu pobedili Crvenu zvezdu 15:6 (5:2, 1:2, 4:2, 5:0). U istom danu kada je igran fudbalski "večiti derbi"...
Top