Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од peptidde

  1. peptidde

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kako drugačije oslovljavati ekipu koja je danas jurila i pretila ljudima koji su skandirali pičkoustom nakon njihovih fašističkih pokliča? Čast izuzecima, ali najveći deo njih nisu tu zbog Partizana, već zbog svojih interesa. Zašto bi navijaču Partizana smetalo vređanje najvećeg zla u državi...
  2. peptidde

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ova utakmica je slika i prilika nase cele sezone.
  3. peptidde

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kao neko ko je večiti optimista, bio sam uveren da će ovaj tim napasti F4 Evrolige. Ali eto, još jednom se pokazalo da imena na papiru ne igraju košarku. Previše često smo izgledali bezmudo ove sezone. Previše često smo igrali sa prevelikom dozom kurcobolje (primili danas u 4 napada 4 potpuno...
  4. peptidde

    FK Partizan 2023/24

    Krajnje je neumesno komentarisati kvalitet našeg fudbala ili odsustvo istog sinoć, jer se sinoć nije igrao fudbal, već neki sport koji podseća na fudbal, kontam neka verzija žvalabola. Ako nekome nije bilo jasno kakvo ćemo suđeje imati pred početak meča, moglo je biti jasnije u prvih 10 minuta...
  5. peptidde

    Kup Radivoj Korać 2024

    Ne vredi preterao analizirati ovu utakmicu, jer prosto nije merodavna, da ne kažem regularna. Ovaj glupi kup prežalim pred početak svake sezone, jer znam šta nas čeka. Mogu samo da zamislim kako je našem stručnom štabu i igračima koji moraju da se spremaju na ovakve uslove. Ne zameram našem timu...
  6. peptidde

    KK Partizan - uprava i marketing

    Budžet od 20 miliona evra je u top 8 najvećih u Evropi? Ostojah opet lupa kao otvoren prozor. Budžet jednog Asvela za ovu sezonu je EUR 21 milion (budžeti klubava u francuskoj su javno dostupni o čemu je i Eurohoops pisao, npr. Monakov je EUR 27,5 m.), a gde su Real, Barsa, Pao, Efes...
  7. peptidde

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ko je zajebao Dozier-a da dodje u Evropu ruke mu se pozlatile. Kakva kosarkaska klinika. Koliko mocan osecaj kada drugu uzastopnu godinu odemo na jedan od najvrelijih gostujucih terena i sravnimo proitvnika sa zemljom! Tresi se Evropo, gazi Zeljkova ceta!
  8. peptidde

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

  9. peptidde

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kako je samo ludi bata Aleksa ušao u glavu čupavom čergaru. :)
  10. peptidde

    KK Partizan - uprava i marketing

    Meni na Tašu rekoše da će štampanje imena/prezimena na dresovima koji su tamo kupljeni biti 29. septembra (danas), i da ću blagovremeno biti obavešten o terminu i lokaciji. Pogodićete, niko se nije javio. :cekanje:
  11. peptidde

    KK Partizan - transferi

    Iskreno se nadam da će se "predskazanje" limara o "važnom" pojačanju ispuniti, u suprotnom ne znam kako bismo izgurali sezonu sa ovako tankom centarskom linijom. Jedan kvalitetan centar bi ovaj tim od dobre EL ekipe mogao da pretvori u kontendera za EL. Mnogi zanemaruju činjenicu da nas je...
  12. peptidde

    KK Partizan - uprava i marketing

    Novi dresovi su po mom skromnom mišljenju značajno lepši od prošlogodišnje garniture, posebno belo-crni dres u odnosu na belo-sivi koji smo nosili prethodne godine. Takođe bih dodao da original dresovi koje su prodavali u "pop-up" prodavnici na Tašu nemaju otpozadi nalepljeno "Globos osiguranje"...
  13. peptidde

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ako je suditi po ovom e-mailu koji mi je danas stigao, naš dragi tehnički sponzor UA će pustiti u prodaju čitavih 100 original dresova za predstojecu sezonu, kao sto je to bio slucaj i prethodne sezone. Stvarno bih voleo da mi neko objasni ovakvu logiku Under Armoura - mozes kamen da prodas ako...
  14. peptidde

    KK Partizan - uprava i marketing

    Nezavisno od necije platezne sposobnosti, ovakve cene karata su sramotne! Ne postoji nikakvo opravdanje za ovu kradju. I ne, argument ‘pa jel hocete dobru ekipu’ nema nikakvog smisla. Cemu sluzi uprava ekipe na celu sa limenim predsednikom? KKP je tim koji je prosle sezone zaradio najvise...
  15. peptidde

    KK Partizan - uprava i marketing

    Željko je podigao KKP u mnogo čemu od njegovog dolaska. Tu prevashodno mislim na sportski sektor, za koji je isključivo i zadužen, a koji radi onako kako bi sportski sektor jednog vrhunskog kluba trebao da radi. Sa druge strane, omogućio je i ostalim sektorima u klubu da "prodišu" i otvorio im...
Top