Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Perava

  1. FK Partizan 2023/24

    Kako misliš penal noje bio? Ko je prvi došao do loptr? Taki prvi stiže do lopte i gura je, zatim ga golman ruši? U kojoj to ligi ovo nije penal sem ovde? Meni je drago što ti imaš potrebu da budrš "realan" i da se posipaš pepelom, ali dosta nam je lopova u crnom, pedera sa severa, plačipički iz...
  2. KK Partizan - transferi

    Hoće li sad udvajati pantera?
  3. KK Partizan - uprava i marketing

    Gde je ovde intervju?
  4. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Nenad krstić opet dominira. Ko je njega iz kluba prevario pa sad ne 9ropušta šćpriliku da bude "objektivan"?
  5. KK Partizan 2019/2020

    Spalding, sam sebi skačeš u usta. Zašto Danilović nije mogao da nam pomogne više? Ko nas je to ucenio i zašto smo to prihvatili, zašto i tada nismo otišli u FIBA za kojom ti ovde kukaš. Od koga tpo ostoja ima više para, koji nam je budžet po veličini u aba. Lako je izvrtati činjenice i pisati da...
  6. KK Partizan 2019/2020

    Kome bi ti to objasnio objasni meni molim te? Proglase se za prvaka 45 te i nikom ništa, proglase se tq reakcionarni klub 45 te i nikom ništa i ti sad ovde pišeš tirade o poštenju. Smorio si više i sa f6bom i sa ostalim, razumem razočarenje, ali ovo prelazi u patologiju. Svi su ostali krivi...
  7. 7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Koji bre prvoborac, pa mi zbog toga što smo bili prvoborci u toj jebenol FIBA LŠ i dalje ispaštamo, igrali je pre tri god i ti pišeš o nekim prvo ocima. Ajde manje kuka ja više realnosti i sve ok. Poziva se na Duško e reči a ovamo pišeš sve kontra.
  8. KK Partizan 2019/2020

    Ako sam vas dobro razumeo, katalonsko govno je zvalo ostoju, ali ostoja nije smeo da kaže hoćemo da igramo el zbog vučiću pederu. To nisam nigde pročitao pa ajde da pitam. Kukate kao neke babe, pa dal smo ikad nešto dobili na mufte. Šta da kaže gazda virusa kome je obećana pozivnica za sl sezonu...
  9. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Imamo li mi luksuz da dovedemo Makija i još jednog mamojeba na toj poziciji?Nek maki prži i drži klupu i po malo na teren, a taj drugi da kida. Obe ruke i noge za brata Mačvana. Kako neko već napisa, Zagor, Jare, Maki, Novica, Gorda, esencija grobarštine, još kad se vrati Ali Nikolić imaćemo...
  10. KKP - nostalgija, legende i stare slike

    Nolana sam na žalost video uživo, a čildersa nikad više sem to veče. Nikad reprizu tog koša nisam želeo i mogao da vidim
  11. 7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Kakve su prpozicije što se tiče glasanja, mogu li ostali nadgledati režimlije? I stati um na put već jednom?
  12. 7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Mogu li to izlobirati? Mogu li to izlobirati, igraju na kartu timova koji sl sezone neće igrati EL pa love u mutnom.
  13. 7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Koje vesti?
  14. KKP - nostalgija, legende i stare slike

    Nikako ne treba zaboraviti ni onog malog torlaka koji nas je uništio dok je igrao za igokeu, to je i jedina utakmica koju je odigrao dobro.
Top