Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Petar PFC

  1. Petar PFC

    FK Partizan 2023/24

    Dajte linkove nisam u zemlji
  2. Petar PFC

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Taman da se ne maltretiramo vise, sad puna arena protiv Valensije da pokazemo silu i pruzimo podrsku i da ovaj tim shvati da vise nema zezanja i drugih sansi!
  3. Petar PFC

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Druze mi ako sa ovom ekipom uzmemo aba ligu onda ce ova sezona biti vise nego dobra nego je problem sto mi u aba imamo 6 poraza i fin broj bas teskih pobjeda
  4. Petar PFC

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    A i ovaj jebeni gos svaki put odigra protiv nas kao da smo mu familiju pobili a ne napravili mu karijeru pas mu jebo majku da mu jebo 100 puta Ali svakako smo jad od ekipe znaci ovo u zivotu vidio nisam da citavu sezonu nemamo organizatora igre i onda dovedemo jednog koji ne ulazi ni na...
  5. Petar PFC

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jedva cekam dan da se raspusti ova nazovi ekipa i da ih ne gledam vise i ne spominjem ni jednog jedinog dok sam ziv
  6. Petar PFC

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Evo Yt link nzm do kad ce raditi https://www.youtube.com/live/lWVNhf6_MRk?si=51FIPE4pSlm8BWUA
  7. Petar PFC

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Gavri munja gavri munja, gamo to vromo pirea, ke tin ekta ke tin okto gamo ton olimpijako
  8. Petar PFC

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Dobro jutro braco i sestre, inspirisan sam nesto jutros da sastavljam rime povodom vecerasnje pobjede :D Dvaes prvi dan je marta, Otvorena od arene vrata, Na ta vrata biće jasno Špancu, Da u ovom ne opstaju klancu, Osveta je ovo od ranije, Plače Filip Šesti od Španije, Jer Partizan noćas uze...
  9. Petar PFC

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Zao mi je jedne stvari, sinoc smo pobijedili i ispisane su nove 4 stranice, a da smo izgubili bilo bi ih najmanje 10. Postajemo sve slicniji ciganima, nesrecnici koji vise vole da pljuju nego da hvale. Poruka dusmanima: NEMA SILE KOJA SVIJETOM ŠEĆE ŠTO PARTIZAN NADŽIVJETI NEĆE
  10. Petar PFC

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kud ga ne uze Barsa ljetos u pm… jos se ja radovao sto je ostao. A i ovaj Dozier igrao je nesto na pocetku sezone da bi postao igrac manje na parketu.
  11. Petar PFC

    FK Partizan 2023/24

    Ciganske net opet dominraju. Nisam znao da je Hvang dobio crveni?? Kakvi su to nesrecnici
  12. Petar PFC

    FK Partizan 2023/24

    Nisam se javljao i samo bih cestitao Igoru i momcima na krvi i znoju. U ovakvim uslovima ovo su 3 boda za nas, i uzeli bi ih da nam nisu dali nepostojeci crveni karton ali jos jednom je dokazano da Bog silu ne voli. Kad budem imao malo vise vremena napisacu jos nesto o ovoj nevidjenoj kradji a...
  13. Petar PFC

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Bice bolje sledece sezone, nadam se
  14. Petar PFC

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Oče naš, koji si na nebesima, da se sveti ime tvoje, da dođe carstvo tvoje, da bude volja tvoja, i na zemlji kao i na nebu, hleb naš nasušni daj nam danas, i oprosti nam dugove naše, kao što i mi opraštamo dužnicima svojim, i ne uvedi nas u iskušenje, no izbavi nas od zloga. Amin.
  15. Petar PFC

    Kup Radivoj Korać 2024

    Ne smije. Ja licno nemam nista protiv kapitena, drag mi je ali treba da ima svoje mjestu u timu, nama se kompletna igra zasniva na divljanju i igri 1 na 1, toliko sam vremena veceras proveo gledajuci kako cigani nalaze resenja i imaju bas dosta otvorenih suteva dok mi ne mozemo da izgradimo polu...
Top