Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Petar Popovic

  1. FK Partizan 2022/23.

    Dobar početak, sasvim dobar. Andrade nije dao gol niti imao asistenciju danas, ali pogledajte koliko bitne uloge je imao kod prva tri gola! Naravno, i kod onog poništenog. Opasan igrač, znao sam da je dobar ali i bolji nego šro sam očekivao. Defanzivno takođe dosta dobar, agresivan, čvrst...
  2. Radio Mileva, Leto 2021.

    Ko misli da ovom našem timu za ozbiljnu borbu na tri fronta, i to u ovakvoj ligi gde moras da pobedis minimum 95% utakmica, nisu potrebni štoper i napadač, TAJ NE ŽELI DOBRO KLUBU!!!!!!!!!!! I to pod uslovom da niko ne ode. Ok, možda nam krila ne trebaju, imamo Markeca, Jovića, Pantića i...
  3. Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Cekaj, jebali nas dve godine kao najvece majmune, sad smo usli u grupe, e sad mogu da nas jebu ponovo neki duzi period a mi da cutimo? Sa Sadikom i Ozegovicem na jos 26 utakmica do decembra? Hocemo da jurimo titulu, prolece u Evropi i kup? Sa oko 6 miliona od LE, i preko 10 miliona od...
  4. Liga Evrope 2019/2020

    Prvi tim, jure titulu i ovo im je bila bas bitna utakmica. Povredio im se kapiten, levi bek. Ubedjen sam da ih prolazimo, zreli su da im i mi damo 2-3 komada. Samo da mirno otvorimo utakmicu, sjebacemo ih!
  5. Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Rekose da je u subotu promocija Asana.
  6. Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    @charlie sheen A da li je neocekivana situacija ako je covek potpisao pre 4 dana za argentinski klub? Podjebavanje, pise ko sta stigne... https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/partizan-kratkih-rukava-kavaljaro-potpisao-za-union/333527...
  7. KK Partizan 2018/19

    Prosli put se ovde kaze E AKO JE JEDNO BACANJE ZBOG TEHNICKE KRADJA, ONDA... E SAD I AKO JE OVAJ JEDAN KORAK KRADJA, ONDA... Ma znate, da je Jankovic bolje odigrao odbranu dzabe bi Beronu bio taj korak, tako treba svi da razmisljamo!!!! I treba da nas jebu kad igramo ovu usranu ligu, nema dalje!
  8. KK Partizan 2018/19

    Samo mi nije jasno kako neko moze da komentarise bilo ciju igru nakon ovakve kradje!!!!!!!! Prosli put Trinki 2 tehnicke za 5 sekundi, sad Radetu tehnicka sto noktima gazio liniju, eeeej bre, 40 sekundi do kraja! Znaci drugi put uzastopno nam u poslednjem minutu direktnom i skandaloznom odlukom...
  9. FK Partizan 2018/19

    1. Lakat ciganskom broju 30 koji bira kada ce igrati utakmicu jer on jebe je najjaci utisak utakmice! NIKOLICU PRVO TI HVALA ZA OVAJ LAKAT ZA KOJI ZNAM DA JE BIO NAMERAN, A ONDA I ZA GOL cigansturama!!!!! 2. Batici alal kurac za oba derbija, kad su individualno duplo bolji od nas, kad ih sudije...
  10. Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Jeste, i ja se secam da je to receno odmah nakon sto je Bleki potpisao, nema nikakvih procenata, 5,1 milion i to je to. E sad da ga jebem, mi ne mozemo da dovedemo nijednog igraca iz Spartaka, Napretka, Rada, a da ne ide njima bar 20% od sledeceg transfera, od nasih secam se jedino za Oumarua...
  11. Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Vala bas, ni 18 godina nema a vec umislio da je... Juce sa 20 metra raspalio po lopti i postigao prelep gol, vidi ga sad. Ma klauzulu bih stavio u ugovoru, ko sutne penal u sredinu odmah se ugovor raskida na njegovu stetu.
  12. Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Klinac sa brojem 8 na leđima je Mitar Novaković, stvarno superiorno deluje na terenu, šutira i desnom i levom, odlican tehničar, još jednom sam ga gledao pre ovoga, isto je bilo. Izdvojio bih štopera Pavlovića, mnogo me podseća na Blekija. I drugi štoper je dobar, onaj mali Milosavljević sa...
  13. Liga Evropa 2017/18

    Ne postoji mogucnost da budemo u istoj grupi, sigurno cemo biti razdvojeni i sto se tice domacinstava, a verovatno i sto se tice satnice, na primer mi u 19h oni u 21h, i obrnuto.
  14. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Neca dao gol glavom, asistirao mu njegov golman!:D Ušao je u 74. minutu i doneo bod Herenvenu u 93. minutu, 10 sekundi pre kraja.
  15. Zimska Radio Mileva 2017

    Baš kao što kaže Jasmina! Sve, sve, ali ovo malo odvratno stvorenje... Ostaje mi da se nadam da je Ivica pametan i da vidi koliko bi ovo bio loš potez u svakom pogledu!
Top