Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Pfc do groba

  1. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Koliko god da boli nepravda i poraz od sinoć, Ipak količina ponosa i sreće što pripadam crno-beloj porodici nadjača sve. Sinoć smo podigli ljestvicu mnogo visoko, bravo crno-beli!!!
  2. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jabusele, mnoooogooo odvratan i velikoòooo govno
  3. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    E kad veceras zbog ovih u narandzastom nisam polupao tv, vjecno ce zivjeti. Ali opet sudijama jebem sve... Crno beli mom
  4. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nije problem izgubiti loptu, napraviti glup faul, promasiti zicer, biti kriv za poraz. Kod Jaramaza me izludjuje njegova nezainteresovanost, nema agresije ni u napadu, ni u odbrani i tako iz utakmice u utakmicu.
  5. KK Partizan - transferi

    Oni i hoce da nas je sto manje u areni, jer ova sezona je presudna. Mi ako uzmemo titulu oni vise nece pratiti kosarku. Zato NO PASARAN!!!
  6. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Ja se nadam da ćemo u četvrtak napravititi pakao, ali da ni papirić neće biti bačen na teren. Sad smo najpotrebniji našem Partizanu i molim vas sve da zbog našeg Željka napravimo nezaboravnu atmosteru uz grlo i dlanove , kako samo mi znamo. Sve za ljubav, sve za Partizan...
  7. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Vjerovatno je Partizan "ljubav" i za one sto su posle poraza od cigana prodavali sezonske karte. Koliko god da boli poraz, podrska koju su navijaci Partizana pruzali u najtezim porazima i govori koliko se razlikujemo od drugih. Kada niko ne napusti halu pri minusu od 20 razlike, vec grmi kao da...
  8. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Cinizam i pesimizam zadrzite u sebi, a Partizan od navijaca uvijek mora da ima podrsku. Uloga navijaca izmedju ostalog i jeste da podigne ekipu kada dodju teski dani. Volim ga ko oka dva... :partizan-fan:
  9. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    LJUBAV I PONOS! Ovo ima samo Partizan :partizan-fan:
  10. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Trojka koju smo primili na kraju nece nista znaciti, jer u ovoj sezoni nema sanse da se samo mi i cigani borimo za top 8. U krugu vise ekipa sa istim brojem pobjeda gleda se ukupna kos razlika, a tu cemo vjerovatno biti ispred njih. Mi trenutno -6, a oni -40.
  11. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ja sam uvjeren da cemo evroligu igrati i sljedece godine bez obzira na rezultat u aba ligi. Imamo najveceg trenera na klupi koji ima strasan ugled u evroligi, imamo najvecu posjetu na utakmicama ove godine i bez nekih ozbiljnijih incidenata sto je jako bitno. Dakle, pokazali smo da se mozemo...
  12. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Posle cigana sam napisao da vise necu pratiti sport, a sad gorim, ne mofu da docekam tekmu. Stvarno smo poseban soj :napred-partizan: Volim ga ko dva...:partizan-fan:
  13. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Dosta mi je croatia, artmedia, smitova i ostale bagre!!!!! Ja sam sa sportom zavrsio :pop
  14. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Ovo se desi kada naljutiti jednog Željka Obradovića:napred-partizan:
  15. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Dok finalna serija traje, JA VJERUJEM!!!! :partizan-fan:
Top