Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од pfc__

  1. Liga Evrope 2019/2020

    Sta sam rekao? :D
  2. Liga Evrope 2019/2020

    Kakav crni drugi tim.. Igrali su sa najjacim timom koji trenutno imaju. Jedino im povrijedjeni igraci nisu igrali. Jos jednom - BRAVO PARTIZANE!
  3. Liga Evrope 2019/2020

    Sadiq je definitivno najludji igrac kojeg sam ikad gledao u zivotu. :)
  4. Liga Evrope 2019/2020

    Ponosan sam na ovaj Partizan i na utakmice koje pruza u Evropi!!! Bravo crno beli, samo nastavite ovako, pa morace i ta sreca jednom na nasu stranu! Nemamo srece ove sezone u LE i velika bi steta bila da ovaj tim ne prodje grupu...
  5. FK Partizan 2019/20

    Prethodnog vikenda u Evropi se desilo nekoliko kikseva ekipa koje su favoriti. U Engleskoj Totenhem je nabusen 3:0, City kao vjerovatno najjaca ekipa na ostrvu izgubio kod kuce 0:2. U Spaniji Atletiko Madrid odigrao 0:0, u Njemackoj Bajern izgubio 1:2 kod kuce, Borusia odigrala 2:2. U Holandiji...
  6. FK Partizan 2019/20

    Krivice kod odredjenih igraca ima. Pitanja za trenera vezano za ovu utakmicu ima. ALI ovo apsolutno nije momenat za bilo kakvu kritiku!!! Kapa dole svim igracima na borbi!! Ovako se bori za klub! A da nismo pokradeni sa penalom, siguran sam da bi ovo bila jos jedna rutinska pobjeda. Glavu...
  7. Liga Evrope 2019/2020

    AZ trenutno dominira Mancester koji je izasao u B sastavu. Nadamo se pobjedi Mancestera veceras, pa da ih mi onda naguzimo u nasem Hramu. Red bi bio...
  8. Liga Evrope 2019/2020

    Sadik proradio, ceka se Asano da pocne raditi ono sto se od njega ocekuje. A Stojke je oduvijek imao problem sa sutevima iz daljine...
  9. Liga Evrope 2019/2020

    Kakve smo srece, izdominiracemo ih, napraviti 10 sansi i primiti neki usran gol :D
  10. Liga Evrope 2019/2020

    Bravo! Dominacija, posebno u drugom poluvremenu. Takticki odlicno uradjena utakmica, cvrsto, zatvorili smo ih u odbrani a naprijed stvarali mnogo sansi. Mora da se poradi na realizaciji, mogli smo vec imati 6 bodova u grupi sa velikom gol razlikom. Odlicno igramo i onda strijepimo kad cemo...
  11. FK Partizan 2019/20

    https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/umar-sadik-kao-nikada-do-sada/338565 Interesantan tekst o Sadiku.
  12. FK Partizan 2019/20

    Boli ih jako ovaj poraz. Ne samo zbog samog poraza, vec zbog toga sto su nadigrani u svakom segmentu igre, sto dzaba ulazu te silne pare kad ih i onako gazimo, dzaba bunkeri i lige sampiona (a to kako tamo ulaze je posebna prica). Ko zna sta nas očekuje sad u prvenstvu nakon ovoga. Kakvi jos...
  13. FK Partizan 2019/20

    Ljudina jbt! Partizane veliki si!
  14. FK Partizan 2019/20

    Auuu!!! Hvala vam za ovo vece!!! TRPAJ KUCKU NAPREDNU, EVROPSKU!!
  15. Liga Evrope 2019/2020

    Iskreno, od svih protivnika iz nase grupe, te Astane se najvise plasim. Nadam se da ce ostati u ovakvoj formi i kad budu sa nama igrali, jer upravo taj dvomec ce odlucivati o nasem plasmanu u grupi i eventualnom prolazu dalje.
Top