Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од PFChampion

  1. PFChampion

    FK Partizan 2023/24

    Још се пише о крвинчком старту Николића над голманом.... Елем.... Ако каниш титулу освојити мораш све победити. Има још 13 финала, а кикснуће и цигани, морају, намештали су и дерби па су добили курац, добиће га још од неког, ја верујем. Но пасаран!
  2. PFChampion

    FK Partizan 2023/24

    "Пут праведног човека са свих страна напада неправда себичних и тирана"
  3. PFChampion

    FK Partizan 2023/24

    Да смо остали са 11 умували би им трећи сигурно, а они га не би свеједно дали до прекосутра јер су све силе осим земаљских данас биле на нашој страни. Нестварна контра :respect Страх им је ушао у сваку пору, притисак их ломи.....буквално ми је жеља да нам не побегну даље од 2 бода пред дерби...
  4. PFChampion

    FK Partizan 2023/24

    Повреда Марковића је нешто најгоре што је могло сад да се деси. Једино горе од тога је да улети Саничанин умесtо њега.
  5. PFChampion

    FK Partizan 2023/24

    Ајде Самеде међу реткима сам овде који још верују у тебе, отворило ти се
  6. PFChampion

    FK Partizan 2023/24

    Све и да судије немају јасну намеру да суде против нас како суде, они ће нас и из најбоље намере некад осакатити јер се плаше одмазде свециганског савеза и лобија и тај страх и притисак ће их натерати на погрешну одлуку и то је тако од кад ја пратим фудбал и зато се увек згрожавам кад неки наш...
  7. PFChampion

    FK Partizan 2023/24

    Једина ми је зебња била да нас неуиграност нових играча кошта неког кикса на старту...... Тако да само нек ређамо победе, а игра ће доћи
  8. PFChampion

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Фудбалери и секс скандали...ко се томе још чуди:D Све у свему свиђа ми се како се тим селектира. Остаје још "само" да видимо то у пракси
  9. PFChampion

    FK Partizan 2023/24

    Саничанин је једини левак позади....само кажем :D
  10. PFChampion

    FK Partizan 2023/24

    Велемајсторски гол Салдање. Таква брза, инстиктивна реакција у делићу секунде - класа. Бар једном да нам похлепа управе иде у корист. О мечу нема шта посебно да се каже осим да се похвали тим за 3 бода и што није било повреда по оној калдрми. Видећемо како ће то да делује кад добијемо...
  11. PFChampion

    FK Partizan 2023/24

    Још не испуњава високе захтеве нашег стручног тима for strength and condition :cool:
  12. PFChampion

    FK Partizan 2023/24

    Маркетинг је код нас генерално непостојећа категорија односно постоји само про форме. Вероватно више пара "поједу" рефлектори на стадиону и на СЦ Телеоптик него што дође од маркетинга. Тако да ова цифра може да нас вређа али не би смела да нас чуди
  13. PFChampion

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    https://volimpartizan.rs/partizan-prodao-igraca-u-veronu-164677/ https://sport.srpskainfo.com/transfer-karijere-za-partizanovo-dijete-mladi-napadac-u-lilu-za-4-miliona-evra/ Поред ових унутрашњих нама спољни непријатељи не требају....
  14. PFChampion

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    С обзиром какву финансијску тежину има трансфер Гоха он ће сигурно у првих 11, а све су прилике да је пројектован да буде леви бочни нападач. За Захида се писало да се враћа у средину тако да....видећемо
  15. PFChampion

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    голмани: Јовановић, Стевановић, Крунић леви бек: Антић, Шеховић десни бек: Аранђел, Филиповић, Живковић штопер: Марковић, Миличић, Медина, Саничанин задњи везни: Захид, Кануте, Овусу, Кастиљо, Стјепановић (Натхо) Шћекић иза нападача: Натхо, Баждар (Захид, Гох, Николић) Пантић лево: Гох...
Top