Недавни садржај од PFChampion

1. PFChampion

FK Partizan 2020/21

То нам је једини систем. Главна (и једина) политика клуба је продаја играча па зато сваки нови тренер доноси свој систем јер немамо сопствен. То очигледно није случајно јер да би продавао играче треба ти лабав систем, прилагодљив драстичним променама као што је нпр продаја свега што вреди....уме...
  2. PFChampion

FK Partizan 2020/21

За Здјелара доста тога говори да би могао и хтео да оде у случају добре понуде, а за Асана нисам баш сигуран да нам је незадржив. Колику смо цену платили јер место нападача крпимо са крилима целу сезону, а имали смо једног кога смо градили целу сезону и да ли је Садик инсистирао да оде...
  3. PFChampion

FK Partizan 2020/21

Из њиховог угла је вероватно тако али Партизан треба да пази каријеру тих играча и на своју корист, а не само на њихову. Можда смо се навикли да будемо одскочна даска, успутна станица али ваљда би било добро да не будемо то увек. Ако они баш навале да иду то је друга ствар али ако постоји шанса...
  4. PFChampion

FK Partizan 2020/21

Чињеница је да смо имали и расходе (чију висину врв нико не зна?), а не само приходе али ето ако се финансијски не морамо опорављати зашто би онда продали Асана, Суму и Здјелара ? Ајде, видимо да Сума и није у плану тренера али ако продамо Асана и Здјелара какав онда изговор имамо за то ? Какав...
  5. PFChampion

FK Partizan 2020/21

Ако садашњи тренер остаје тренер без обзира на исход купа онда треба да играју сви они за које се планира да се продају на лето. Макар се надам да неки план уопште постоји и да неће бити у фазону "прелазни рок је жива ствар"....иако бих волео да задржимо најбоље играче али пошто смо остали без...
  6. PFChampion

FK Partizan 2020/21

Не треба имати селективно памћење. Свако време носи своје бреме. Сваке друге сезоне се распадамо ко год је на клупи, а да ли је Станојевић потрефио баш кад смо у распаду то ће време да покаже. Тако да би ја Станојевићу дао шансу још на лето само због те чињенице иако након свега виђеног ове...
  7. PFChampion

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

https://volimpartizan.rs/legendarni-bobo-vijeri-fasciniran-ducijem-108994/ – Vlahović? Mislim da je posle Halanda i Mbapea jedan od najjačih na kontinentu. Da li se sećate gola koji je postigao protiv Intera? Meni je još pred očima… Ima snagu, tehniku, kvalitet, dobro igra nogama… Kao i svi...
  8. PFChampion

FK Partizan 2020/21

Станојевић би одреговао исто можда и горе да је тада био на месту Сава. Сави може да се замери штошта али та реакција никако.
  9. PFChampion

FK Partizan 2020/21

Са Станојевићевим манама и врлинама смо остварили рекордан низ у првенству али смо фејловали у свему осталом. Са Савиним манама и врлинама смо фејловали у првенству у тим ткзв малим мечевима али смо се далеко боље представили у Европи од Малатије до Астане и циганима смо нанели тешке ожиљке...
  10. PFChampion

FK Partizan 2020/21

@Matke22 Да ли би нам такав приступ прошле сезоне донео групну фазу ЛЕ и оне победе у дербију и да ли је реално и могуће да једна екипа игра на два тотално супротна начина у зависности од тога да ли је лига или Европа ? "Пресинг одмах по губитку лопте" наспрам "враћање на своје позиције по...
  11. PFChampion

FK Partizan 2020/21

Европа и дерби су главно мерило стања у ком се екипа налази....добри резултати у малим утакмицама у намештеној цигу-лиги су трећеразредна утеха. Чињеница је да је ова сезона до сада лошија од претходне и да је већ годинама тако - тек свака друга сезона личи на нешто, а између тога се крпимо...
  12. PFChampion

FK Partizan 2020/21

Значи свако коме засметају резултати који су остварени ове сезоне је пантићев сведок ? Има ли Станојевић неки термин од кад могу да му се упућују критике или је имун на њих целе ове сезоне ? Да чекамо следећу, а ову полако да архивирамо ? Не интересује ме глорификовање било ког тренера, ни Сава...
  13. PFChampion

FK Partizan 2020/21

Увек могу да се нађу изговори...проблем је тај што за разлику од првенства/дербија изговори за неуспех у Европи не постоје. Није исто испасти од Бешикташа и од Шарлрое без обзира да ли је једна утакмица или две. И они играју само једну као и ми и то пред празним трибинама, а не пред притиском...
  14. PFChampion

FK Partizan 2020/21

Не смета мени што нижемо победе у малим утакмицама и слажем се да оне нису ништа мање важне од дербија у том резултатском смислу али ми смета што осим тих победничких низова у малим мечевима апсолутно ништа друго нисмо урадили ове сезоне. Партизан је стицајем нефудбалских околности остао без...
  15. PFChampion

Uprava i marketing

https://volimpartizan.rs/vuletic-sprema-revoluciju-sa-10-uglednih-partizanovaca-108766/ „Ovo će biti zajednička i transparentna bitka svih nas – navijača Partizana! Povratićemo uzurpiranu i osloboditi okupiranu crno-belu instituciju. Detaljno ću vremenom objasniti izbornu proceduru prilično...