Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од pfcKG

  1. pfcKG

    KK Partizan - sezona 2013/14

    @Partizanfc Za utakmice u Blaugrani mogu da se kupe karte za "away sector", gde ce biti smesteni navijaci/simpatizeri Partizana. Doduse, te "away" karte se mogu kupiti samo na blagajni, nisu mogle online da se uzmu. Prosle godine, sam kupio normalne karte, ne znajuci da ce biti neki sektor...
  2. pfcKG

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Sudeci po komentarima, ispade da 1/3 forumasa bilo na stadionu :respect Elem, ovo je bila utakmica za nas koji dolazimo sa strane, kad si vec krenuo da prevalis kilometre, necete vratiti ni grad, ni sneg, a kamoli ova kisica :D Moj licni utisak je da odavno nisam gledao leprsaviju igru...
  3. pfcKG

    Superliga 2013

    Kakva utakmica, kakva zavrsnica, bravo crno-beli klinci!!!! Nas prvi plejmejker je u kanalu, mlad je, ima puno uspona i padova, napravio 3 glupa faula na pocetku, ali opet dao vazne koseve u zavrsnici!! Znate kakva ce on zver da bude sledece sezone Ovo smo pobedili na fizikalije, timsku igru...
  4. pfcKG

    JSL 2012/13

    Gledao samo drugo poluvreme, pa se ogradjujem generalnih konstatacija, ali ovo sto sam video posle izjednacenje je sasvim sasvim solidno. Markovic je vanzemaljac za igrace JSL lige, sa kojom lakocom igra, doduse sve na brzinu, ali stvarno za svaku pohvalu. Miljkovicu, dokle vise...
  5. pfcKG

    Superliga 2013

    Mnogo mi tesko pada kada izgubimo od ovog Dinkicevog projekta, od jedne divlje ekipe, koja ispade da samo nas zna da pobedi...U normalnim okolnostima bih voleo da tim iz mog grada igra dobro protiv drugih timova, ali ovom ruglu grada zelim sve najgore. I zbog toga ne mogu da verujem da smo ih...
  6. pfcKG

    Superliga 2013

    za sada samo... Takoooooo je!!!!!! Izdrzali neverovatan pritisak, ova ekipa je sazrela!!! I to bez Lucica (sta bi dao da je bio na terenu tokom one frke :pickaciganska). Necu da hvalim Gordica, nisam ga ni omalozavao kad je lose igrao. Ali da li neko moze da mi kaze da li je onaj njegov...
  7. pfcKG

    FK Partizan 2012/13

    Gresis, nisu u pitanju razliciti igraci, vec jedan, i covek pokusava (neuspesno) da nadje resenje za njega. Ne tako davno, veliki psiholog Dr. Vujosevic se opleo po dvojici individualnih igraca direktno posle utakmice. Vec sledeca konferencija, priznaje da to vise nikad nece da se ponovi...
  8. pfcKG

    FK Partizan 2012/13

    Krajnje korektan odgovor Vermezovica u vezi Ninkovica, ja ne znam da li vas jos drzi cinjenica da je on Stanoja nasledio pa sve sto uradi je automatski lose...Nije vam po volji kad ne stane uz igraca, a jos vam je i manje draze kada stane... Profesionalni zakljuci i ocenjivanje nivoa njegovog...
  9. pfcKG

    ABA-liga 2012/13

    Mucno je gledati ovaj Partizan. Na pocetku sezone sam jedva cekao da pocne utakmica, zadovoljstvo mi je bilo gledati, a poslednjih 5,6 utakmica su skandalozne, ne secam se kad sam jednu dobru utakmicu odgledao, lajtmotiv svake utakmice Gordonova zakucavanja.....:cry: Nemojte vise molim vas...
  10. pfcKG

    ABA-liga 2012/13

    Ja ne znam sto neke toliko pogadja ovaj poraz, jedan u nizu, dok ovaj tim ne stasa u ono sto je dugoracno planirano! Polako ljudi docice sve na svoje!!! Bez Bogdanovica, strancima koji ne prave razliku, i svezom izgubljenom utakmicom u mislima, mi nismo imali sta da trazimo! Ja sam i dalje jako...
  11. pfcKG

    Evroliga 2012/13

    Ljudi moji, kakva je ovo utakmica bila, sad se vratih kuci!!! Gledam sad ovaj snimak sto izbacio Gazda i mogu samo da kazem bravooo za nase momke, najezim se kad samo pomislim u sta izrasta ovaj tim! Polako bice vremena, samo naravno da se dovedi dva prava stranca, jer ovo sto igra ovaj Tomas...
  12. pfcKG

    Evroliga 2012/13

    Kakvo vece, kakva igra ovog PREmladog tima, bez play-a, neverovatan je onaj osecaj kad gledas utakmicu i ponosan si igrom svog tima, bez obzira na ishod utakmice. Slazem se sa vecinom clanova da ce ovaj porez znaciti vise na psiholoskom planu i pravljenju od ovih talenata prave igrace. Naravno...
  13. pfcKG

    FK Partizan 2012/13

    Au ljudi ako smo mi spali na verovanje da ce Zabranjeni i njihovo preuzimanje tribine da spase Partizan i otera upravu, onda ode sve ovo nase cimanje u zaborav...Mogucnost da Zabranjeni nesto urade je davno proslo vreme, nazalost. U to budite sigurni. Sve ovo sada sto se radi je...
  14. pfcKG

    JSL 2012/13

    Prvo poluvreme katastrofa, ponovo se niko nije trudio, mislim da je psihicka priprema za ovu utakmicu bila katastrofalna. OFK mnogo bolje usao u mec, i realno bio bolji tim. Drugo poluvreme je potvrdilo cim se ima zelja, volja, htenje, mora da dodje i igra, a samim tim i pobeda. Markovic...
  15. pfcKG

    VК Partizan, PK Partizan

    Lako je svaljivati krivicu na druge, kako je drugima tako je i nama, ako su drugi uspeli da nadju sredstva, onda sigurno to moze i Partizan. Najlakse je kriviti drzavu, stranke, vlast, i same igrace. Eeej, da mi je neko rekao VK Radnicki, da uopste postoji, ne bih mu verovao. Pa do bre 2...
Top