Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од preldžija

  1. preldžija

    Kup Radivoj Korać 2024

    Sezona za zaborav.
  2. preldžija

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ono što (nažalost) nismo dobili od Papapetrua, nadam se da ćemo početi da dobijamo od Ponitke. Nadam se da je ovo početak podizanja ukupne forme. Napred Partizan!
  3. preldžija

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Nije uvek lako, ali je lepo. Napred Partizan!
  4. preldžija

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Oprostiti se od ikakvih očekivanja što se ove sezone tiče i uživati u gledanju košarke. Inače ćemo svi da obolimo.
  5. preldžija

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Imali smo svi (s razlogom) visoka očekivanja nakon prošle sezone, ali mislim da ovu sezonu možemo lagano da opišemo. Da ne pišem o EL gde nije mesto, ali tu je nerealno očekivati išta sem borbe za deseto mesto, a i ABA će nam, kako stvari stoje, biti vrlo teška misija.
  6. preldžija

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Mi kad imamo egal skok i izgubljene lopte u granicama normale, nema tima koji ne možemo da pobedimo.
  7. preldžija

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Mislim da je ova pobeda najviše trebala Željku. Bravo Partizane moj!
  8. preldžija

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Utisak večeri mi je na 3 sekunde pre kraja druge četvrtine. Željko crta akciju, a Kaminski kao nešto žvižduće, ležerno se udaljava i u nekom svom filmu je.
  9. preldžija

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Inače, imamo više izgubljenih lopti od defanzivnih skokova. A skokova stvarno imamo puno ovaj put.
  10. preldžija

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Anđušiću i Jaramazu više Željko veruje od rođene majke.
  11. preldžija

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Na stranu sve, ali najkrvaviji su mi ovi što bi određivali, valjda po svom umišljenom kriterijumu "intenziteta navijanja", da li je neko za to da gleda utakmicu u Areni ili ne. Pa haos.
  12. preldžija

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Pobeda se piše, ali brate u odbrani škripi kao vrata starog mlina. Prošle godine smo bili na istom skoru u 9. rundi ako se ne varam. Ima tu još dosta da se igra, strpljenja nemamo, a treba nam više nego ikada.
  13. preldžija

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Panter ponovio Derby od prošle godine. Nakon toga je sve krenulo uzbrdo. Biće to sve dobro.
  14. preldžija

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Za završnicu takmičenja ćemo morati da dobijemo i na par teških gostovanja. Šteta da su nas kerovi onako pokrali, jer je ovo gostovanje moglo biti jedno od dobijenih. Sve će to na svoje doći, siguran sam.
  15. preldžija

    FK Partizan 2023/24

    Da se momci odmore kako valja, Duki da malo provežba taktike na Football Manager-u 2008 i ako Bog da, da isčupamo bod protiv Železničara sledeće kolo.
Top