Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Prljavi

  1. Prljavi

    FK Partizan 2023/24

    Jedino me teši da ako Đna zaređa sa porazima da će morati da se vade i da nam mažu oči sa nekim Ivićem, npr.
  2. Prljavi

    FK Partizan 2023/24

    Stoka da ode, Duljaj da ostane na mestu adekvatnom njegovim kvalitetima i mogućnostima, Vlada Ivić vlažan san. Sanjam.
  3. Prljavi

    FK Partizan 2023/24

    Realno, u kanalu smo. Najveći problem je energetski pad tokom i nakon derbija. Kao da su se igrači pomirili sa neuspehom. Tragično. Ne znam šta se dešava sa Aranđelom ali dobro nije. Duljaj ponekad forsira igrače kad su van forme što je potpuno pogrešno. Filipović nije štih ali ni ne oscilira...
  4. Prljavi

    FK Partizan 2023/24

    Sad je jasno koliki je faul prodaja Belića. Pucali smo sebi u noge.
  5. Prljavi

    Dres Partizana - nekada i sada

    Koji dres nosi Natko na svojoj instagram objavi od neki dan?
  6. Prljavi

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Brat naš dobri https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/drugovi-moji-uzmite-im-sve-i-neka-taki-resi/476454
  7. Prljavi

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Jel prati neko holandsko prvenstvo i kako igra Belka? Ustalio se u prvoj postavi AZ-a. Po Sofaskoru je solidan. Brat naš dobri.
  8. Prljavi

    FK Partizan 2023/24

    Ofanzivno smo jako dobri. Fala kurcu, čak je i gužva napred. Međutim, treba to da se utegne i uobroči. Dux ima viziju, to je sad već sigurno. Goku se čini opasniji kad je bliže sredini nego onaj naš fazon krila uz aut liniju. Zahidu doživotni ugovor, odmah. On i Natko skupa, bundesliga. Jebe...
  9. Prljavi

    FK Partizan 2023/24

    Maxbet - Superfund za siromašne.
  10. Prljavi

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Ono što me malo muči a želim da podelim sa vama su potpuno različite percepcije Goha od strane ova dva fudbalera koji su igrali u Koreji. Kome verovati? Ako je verovati Paločeviću, mali nije za krilo i ima problem sa koncentracijom u završnici, recimo da je brzi ofanzivni vezni sa mekom loptom...
  11. Prljavi

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Da li je moguće da nam neko ko je imao vremena da pogleda meč prenese utiske?
  12. Prljavi

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Pratim domaći fudbal prilično mazohistički i detaljno. Malog nisam zapazio nikad. Generalno, odbrana kragujevčana je smehotres. Ni jednim jedinim potezom mi nije privukao pažnju da ga mentalno utefterim a baš obraćam pažnju na klince. Svi ovi tekstovi što se promaljaju internetom mi deluju kao...
  13. Prljavi

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    https://www.maxbetsport.rs/partizan-radnicki-kragujevac-milicic-transfer-transfers-493073/ Šta je ovo jebote? Pored gomile solidnih domaćih štopera, dovlače anonimusa i to iz povrede.
  14. Prljavi

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Jebeno sam umoran od njihovog iracionalnog degradiranja kluba. Kao i većina, imam osećaj da je rasprodaja tima a posebno najboljih igrača zahtevana od strane "nekog gore". Gorak ukus u ustima, kao i obično.
  15. Prljavi

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    https://www.google.com/amp/s/www.sd.rs/sport/fudbal/partizan-na-zimu-vraca-stevana-jovetica-2023-12-30%3famp Srećan Pujo svima koji slave. Nadam se ostanku našeg Firmina za siromašne.
Top