Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од ptica

  1. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ko god dodje ne moze biti gori od Djure,da damo ciganima da nam biraju predsjednika nebi mogli goreg naci od ovog kojeg imamo.
  2. Izbor za tim decenije! Živela dinastija!

    Ne znam dali je pomenuto ali i u sportskom dijelu dnevniku RTRS je objavljeno da je izabran tim decenije u izboru navijaca i kosarkasa,nisam siguran jeli naveden www.partizan.net kao pokretac
  3. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Nije uvredljivo napisati da je neko jevrej,jesa vec jeste nastranu to sto smo protiv njega on nije dosao zato sto je jevrej. Zasto sam ja protiv tog nazivanja zato sto ce se sutra naci neka budala ili klinac koji ce pomisliti da to nije dovoljno ostro i okaciti kukasti krst ili da pjeva o...
  4. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Pozdrav braco grobari dugo nisam pisao na forumu volio bih da je to u drugim okolnostima ali sa ovom klikom koja je na vlasti u nasem FK ovakva bruka kakva se desava je bila samo pitanje vremena. Stanojevic vs Grant je skroz pogresan stav da nije dosao ovaj nasli bi vec nekoga uvjek se nadje...
  5. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Je-Ne-A ne znam sta se desava na tribini ali znam da je ovdje od pocetka prica pošla u krivom smjeru,Djura vs Stanoje,dali su veci lopovi oni prije ili ovi sad,dali ce oni sutra biti manji lopovi od ovih sad,privatizacija....... Ti i gazda ste u nekoliko postova iznjeli zasto treba da idu a...
  6. KK Partizan 2011/12

    Jasno je da je ovo sezona karijere za VJ kao sto je bila i ona prethodna kao sto ce biti i ona sledeca.
  7. KK Partizan 2011/12

    Sjecam se Perovica i njegovih pocetaka,misljenja oko Besovica su razlicita ali mi se cini da on ima bolju koordinaciju pokreta nego Perovic u tom dobu. Ne treba biti nikakav kosarkaski strucnjak dase zna sta mu fali a to je masa i sigurno da neku optimalnu nece steci za jos par godina.Ono na...
  8. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Nije ni meni jasno bilo to 8 od 9 miliona podjeljeno igracima,po kojem osnovu? Na toj konferencije je rekao da se za plate igracima izdvaja 3 ili 3,5 miliona kako su onda mogli na ime premija da isplate jos 4,5-5 miliona a sta je sa ostalim primanjima sto je neko spomenuo. Kakva je...
  9. KK Partizan 2011/12

    i sta bi napravio sto vec nije uradio 2004,2005.
  10. KK Partizan 2011/12

    Ovi zadnji postovi se vise odnose na poraz na EP nego na KKP sto je off ali KKP je najvise dao za reprezentaciju i moze se reci da je KKP srpska kosarka. Slati trenere,igrace....treba biti otvoren za prihvatanje novih stvari ali mislim da to nije problem.Ne moze niko reci da nemamo kvalitetne...
  11. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Jos samo ovo da dodam i pruzim i drugima sansu da nesto napišu :D. Sto se tice asova i zasto se oni ne oglasavaju,malo je rano a sjednica bi trebala biti u decembru,druga i mozda mnogo vaznija stvar je kako ce se odvijati stvari na tribini,niko nece izletiti sa nekim izjavama na racun...
  12. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    @maximilian72 Treba docekati privatizaciju a i pitanje je kad ce doci do toga,mada meni se cini da je Partizan vec privatizovan a da se mnogim tamo nesvidja ideja da se promjeni vlasnik. Druga stvar je u kakvom ce stanju biti klub kad dodje do toga i sa kakve pozicije ce uci u privatizaciju...
  13. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    @Je-Ne-A Upravo sam na to ciljao kad sam rekao na korjenite promjene,pogodio si u centar samo mozda nisam bio dovoljno precizan na sta ciljam a ti si stvari razlozio na proste faktore. Sto se tice ideje o nekom saboru ili kako bi se vec zvalo podrzavam s tim sto mislim da se treba raditi na...
  14. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    @David ne znam jeli to odgovor na moj post ali opet se postavlja pitanje ako je sa tim ljudima krenula na bolje zasto su skinuti i druga stvar kako eliminisati placenike a dati podrsku pravim ljudima. Opet ponavljam krenuti od repa.
  15. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Trla baba lan da joj prodje dan. Skroz smo razvodnili ovu pricu i sve se svelo na pricu o nekim imenima,Djura vs Stanojevic ili nebitno neki drugi likovi u 2 tabora. Problemi su mnogo stariji od njih dvojice i to je tako vec decenijama i nisam ni malo optimista ako se promjene svedu samo na...
Top