Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Pulja

  1. KK Partizan - transferi

    Meni sad na kraju ništa više jasno nije dali dolazi ovaj Brazilac ili ne .......
  2. KK Partizan - transferi

    Sad gledam piše nešto da Venecija traži 1 milion i neće da ga pusti. ........
  3. KK Partizan - transferi

    Druže ja sam završio svaku prepisku sa tobom pošto vidim da neke stvari ne razumeš niti ja kritikujem rad u kk, ponavljam ja sam pretpostavio da mirotić samo nas navlači i na kraju nas navukao kao majmune .A ti vrv jedino ovde i imaš ovakav stav pisanja jer vani ćutiš i nesmeš nikom ništa da...
  4. KK Partizan - transferi

    Ti samo predlažeš banove ,ja kad sam pisao da imam svoj stav da mirotić neće doći ti si me ispozivao kako sam zvezdaš bla bla i bla i namestio si mi ban i onda taj isti Mirotić nije došo gle čuda samo da se logično gledalo video bi svako da neće doći šta je problem da čovek iznese svoj stav...
  5. KK Partizan - transferi

    Vidim pišu da mirotić sleteo sada u Milan ko tu koga jebe xd
  6. KK Partizan - transferi

    Panter: Obradoviću hoću u Barselonu da probam da osvojim evroligu , Obradović:eek:stani kapitenu dovešću barsu u partizan pa da probamo
  7. KK Partizan - transferi

    Ovi iz zvezde dovode (sad dal su dobra ili loša pojačanja to svako ima svoj ukus xd)ja verujem da Obradović zna šta čeka ali me isto nekako strah da ti igrači što čeka kao kad nešto ne ide po planu da nešto kočiiii.....
  8. KK Partizan - transferi

    Izgleda da se tu nešto desilo oko Grka čim klub nije nista javno objavio ili se varam ,možda se čeka ponedeljak.Lično sta god da se desi vidno je da ce tim biti dosta jak veliki je ovo upgrade od prošle godine došli su igrači sa dosta iskustva a ostao je kostur tako da ja sam vec sada miran...
  9. KK Partizan - transferi

    Ovi iz telesporta kazu da ce igrati prvog pleya u partizan .
Top