Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Puntigamer

  1. FK Partizan 2017/18

    miroslav djukic PERSONA NON GRATA !!!
  2. FK Partizan 2017/18

    Ozegovica prodati sto pre......nemamo mi 2 godine vremena da nekog cekamo. Partizanu trebaju resenja odmah,sada.....imamo Djerleka,Djoleta,Cucina koji nadolaze i pokazuju odredjen talenat i kvalitet.....da ja cekam 3 godine Ozegovica.....ne pada mi napamet
  3. FK Partizan 2017/18

    Uprava napolje majku vam mrtvu krvavu jebem!!!
  4. FK Partizan 2017/18

    mene ne interesije barselona,city i psg...............samo Partizan,zato i pizdim na sta nam se klub sveo!!!!Bez ozbiljnih pojacanja smo niko i nista!!!Smrdljivko vazura najavljuje neki bankrot da se nismo plasirali dalje???Kao da nismo prodali Leonarda,Vlahovica i malog Milenkovica.........o...
  5. FK Partizan 2017/18

    Kako Mijate da pobedimo zgadiju???? *Da li sa Stojketom koji je sa glavom vec u bogatom turskom klubu kome je gazda obecao vise milionski ugovor?? *Da li sa Vulicevicem koji je prosecan super- ligaski desni bek,ciji svaki 80 centar sut na nesto lici? *Da li sa levim Mileticem koji je igrom...
  6. FK Partizan 2017/18

    Stojke..........boksuj bre tu loptu jebem joj dete mrtvo krvavo
  7. Liga Evropa 2017/18

    Broj 51 nema mesta u ovoj ekipi
  8. Liga Evropa 2017/18

    PARTIZAN: Stojković - Vulićević, Nemanja R. Miletić, Ostojić, Nemanja G. Miletić - Everton, Jevtović - Janković, Tavamba, Tošić - Ožegović
  9. FK Partizan 2017/18

    stice se utisak da smo otisli po bod,bod smo i dobili.Sudija navlacio za sektu,plus 2 cista penala nedosudjena.Imamo 2 nedelje da se spremimo sa Tosicem i nadam se novim levim bekom. Grujicu zelim rak malog mozga!!!
  10. Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Kljajicu mars iz Partizana....supicku materinu
  11. Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    neka Djukic pogleda utakmicu protiv rumunskih ciganstura ......bice mu sve jasno! Protiv grckih abortusa mora mnogo ozbiljnije da se odigra bez ikakvog respekta.Od prvog minuta napasti gol i igrati visoki presing-Cirkovic i Ostojic sa oba beka toliko duboko stoje u fazi odbrane da se stvara...
  12. Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    koje mucenje.........utakmica veoma takticki odigrana,ko sutne u okvir gola da mu umre majka.Teraj daljeee....nek se spreme pirejski abortusi
  13. Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    nadam se da je Cirkovicu ovo zadnja utakmica.Djukic pod hitno da sredi disciplinu u ekipi....inace rasulo.......jebote te bog,guraju se ko deca. NIJEDAN OD VAS NIJE VECI OD KLUBA!!!JEL JASNO BRE!!
  14. Uprava i marketing

    Obucini uzeti sve sto je ukrao od Partizana i jos toliko za nauk sledecim generacijama . Dalje......celu porodicu Obucina proterati iz Srbije,za nauk sledecim generacijama koje pokusaju 1 dinar da ukradu. Netreba nama pickousti da nas razjebe,mi uvek imamo u svojim redovima heroje,koji ce do...
  15. FK Partizan 2017/18

    nema logike da nasi putuju skoro 300 km da bi igrali pripremnu utakmicu.Ne verujem nasem oficijalnom sajtu!!!
Top