Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

quimi - најновије активности

  • quimi
    quimi reacted to JasminaT's post in the thread Odbojkaški klub Partizan with Like Like.
    ja bre ne mogu više... pre neki dan drama na rukometu, sad odbojka... baš nije lako... ALI JE LEPO!!!!!
  • quimi
    quimi reacted to Batallion's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Odluka je doneta, ekipa će sutra izaći na teren. Naterani smo da igramo i učestvujemo u cigansklm opštenarodnom veselju. Veselju koje...
  • quimi
    quimi reacted to RotoShack's post in the thread Odbojkaški klub Partizan with Like Like.
    Kakva odbojka. Bravo momci! Bukvalno su izginuli na terenu. To je igra koju mi Grobari trazimo. A sada ej i rezultat dosao, naravno, uz...
  • quimi
    Imali smo dosta igraca ekstra kvaliteta..Sigurno i igraca NBA kvaliteta,pored ovih sto su igrali tu ligu..E sada kvaliteti Doncica su...
  • quimi
    quimi reacted to Kentucky's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    U ovoj vučićevoj državi, sve prave i normalne vrednosti polako, ali sigurno nestaju. Kradje više nisu kradje, otimanja nisu otimanja...
  • quimi
    quimi reacted to Paja Čutura's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Isto tako se ovde pisalo od realnih grobara da je golman napretka zakacio loptu pa udario Nikolica i da to nije penal.
  • quimi
    quimi reacted to Borac NBGD's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Antic je dodirnuo loptu , po njihovim pravilima je mogao ubiti ovog i ne bi trebao svirati penal ,zar ne?
  • quimi
    quimi reacted to Batallion's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    @Jokic Ipak hajlajt snimka je naš brat sa stolicom! Ja bih njemu dao sta god poželi samo da znam ko je! Inače, sam snimak pokazuje sav...
  • quimi
    quimi reacted to Jokic's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Па одгледај снимак до краја, све што су храбро "похапсили" су наши, јер су ови одшетали одакле су и дошли, а ето игром случаја АВ мурија...
  • quimi
    quimi reacted to serAlex's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ja i ne tražim od igrača da rade bilo šta za mene. Koliko sam skapirao i njima je dokurčilo pa će na prvom mestu to uradi zbog sebe...
  • quimi
    quimi reacted to lavex's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Mi nemamo nikakvo pravo da tražimo od igrača da urade bilo šta. Oni su već pokazali i uradili mnogi više od svih ostalih. Naravno da...
  • quimi
    quimi reacted to Владан's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
  • quimi
    quimi reacted to kuki's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Oni ne znaju za sramotu, oni se nicega ne stide. Sa njima nema price o sportu, a uglavnom ni o drugim temama. Oni su vecinska Srbija...
  • quimi
    quimi reacted to serAlex's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Cigani i sramota ne mogu ni u istu knjigu od tri toma, a ne rečenicu.
  • quimi
    quimi reacted to Batallion's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ne treba puno širiti priču. Ukoliko igramo kup pod ovim okolnostima dajemo legitimitet njihovim orgijama. Prošle su im dve kradje na...
Top