Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Ramble

  1. Ramble

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Meni samo nije jasno kako mi ove sezone nikako nismo u stanju da posle tajmauta poentiramo, odigramo neku akciju. Pogotovu u ovim neizvesnim završnicama. Ne znam da li smo jednom uspeli da postignemo koš nakon pozvanog tajmauta. A siguran sam da je Žoc jedan od trenera koji u Evropi ima najviše...
  2. Ramble

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Ali ovaj komentator što kaže diskutabilna odluka delegata o pražnjenju hale... Pa sta je jos potrebno, da linčuju sudije i igrače na parketu.
  3. Ramble

    Liga konferencija 2021/22.

    Iskreno, meni je ovo sramota na nivou Šamroka... Mi smo jednostavno bez Natha tim bez ikakve ideje, bez kreativnosti...
  4. Ramble

    Evrokup 2021/22.

    Panter - MVP. Kakvi šutevi sa poludistance i na kraju onaj skok protiv njihovog centra... Znali smo da je neverovatan igrac ali kakvu energiju ima, fantazija...
  5. Ramble

    Liga konferencija 2021/22.

    Kakva borbenost svih igraca, a pogotovu Zdjelara koji onako u 98. minutu juri, otima i odvlaci loptu do korner zastavice. Svaka cast. Portugalci tipicni, cim ne ide odmah udri, tuci...
  6. Ramble

    Liga konferencija 2021/22.

    Provokacija... Svasta. Vidim da su dove Provokacija... Svasta... Vidim da su doveli decu da odgledaju evropsku utakmicu na kultnom stadionu. Mislim da je ovo lepo videti, sport iznad svega. Ako se smatra provokacijom neka je administracija obrise, ali Partizan je ipak taj koji je uvek...
  7. Ramble

    Liga konferencija 2021/22.

    Naleteh na zanimljivu vest. Partizan je u cetvrtak imao podrsku i iz Albanije. :pfc:
Top